هدر اصلی
1393/11/05 09:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقامحمدی:

مجلس به اعمال تحریم‌های جدید از سوی کنگره آمریکا عکس العمل مناسبی نشان خواهد داد

عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آمریکا در ابعاد مختلف هنوز هیچ کدام از تحریم‌ها را لغو نکرده لذا بداند که در صورت اعمال تحریم‌های جدید به شرایط قبل از توافق ژنو بازمی‌گردیم.
مجلس به اعمال تحریم‌های جدید از سوی کنگره آمریکا عکس العمل مناسبی نشان خواهد داد عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آمریکا در ابعاد مختلف هنوز هیچ کدام از تحریم‌ها را لغو نکرده لذا بداند که در صورت اعمال تحریم‌های جدید به شرایط قبل از توافق ژنو بازمی‌گردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/58414.jpg مجلس,به,اعمال,تحریم‌های,جدید,از,سوی,کنگره,آمریکا,عکس,العمل,مناسبی,نشان,خواهد,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سخنان اخیر وزیر امور خارجه کشورمان مبنی براینکه "اگر کنگره آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران اتخاذ کند، مجلس شورای اسلامی نیز دست به اقدام متقابل زده و تلافی خواهد کرد"، اظهار داشت: اگر کنگره آمریکا بخواهد بیشتر از این  تحریم‌های جدیدی علیه کشورمان اعمال کند، مجلس شورای اسلامی عکس‌العمل مناسبی از خود نشان خواهد داد.

وی افزود: بازگشت به غنی سازی 60 درصد و دفاع از منافع ملی یکی از عکس‌العمل‌های خانه ملت است، چرا که در حال حاضر بیشترین بهره‌وری از توافقنامه مذاکرات هسته‌ای از سوی آمریکا است.

عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس، اظهار داشت: آمریکا در ابعاد مختلف هنوز هیچ کدام از تحریم‌ها را  لغو نکرده لذا ما همواره غنی‌سازی را تعقیب می کنیم و به شرایط قبل از توافق ژنو بازمی‌گردیم.

این نماینده مجلس با تاکید براینکه مجلس شورای اسلامی طرحی را آماده کرده‌ که بر اساس آن دولت را ملزم به غنی‌سازی 60 درصد  کند، خاطرنشان کرد: در این راستا منافع ملت برای نمایندگان بسیار مهم است، بنابراین در جهت رسیدن به غنی‌سازی تلاش خواهیم کرد./
 

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet