هفته دفاع مقدس
1393/11/05 09:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی:

حکم قوه قضاییه به "رحیمی" نشان داد که هیچکس در دستگاه قضا حاشیه امن ندارد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: حکم قوه قضاییه به "محمد رضا رحیمی" نشان داد که هیچکس در دستگاه قضایی کشورمان حاشیه امن ندارد.
حکم قوه قضاییه به "رحیمی" نشان داد که هیچکس در دستگاه قضا حاشیه امن ندارد عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: حکم قوه قضاییه به "محمد رضا رحیمی" نشان داد که هیچکس در دستگاه قضایی کشورمان حاشیه امن ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/83020.jpg حکم,قوه,قضاییه,به,"رحیمی",نشان,داد,که,هیچکس,در,دستگاه,قضا,حاشیه,امن,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛"محمدرضا اسفنانی" نماینده مردم فریدون شهر، فریدون و چادگان، درمجلس با اشاره به صدور حکم قوه قضاییه در مورد پرونده "محمدرضا رحیمی" گفت: متاسفانه در جامعه چنین ذهنیتی به وجود آمده است که قانون فقط برای افراد ضعیف جامعه است و کسانی که وابستگی‌های حکومتی داشته و یا مقام و منصبی دارند از حاشیه امن برخوردارند.
 
وی با بیان اینکه متهم شدن یک مقام مسئول دولتی به فساد مالی دردناک است، افزود: اگر دادگاه و حکم آن در همان زمان مسئولیت رحیمی برگزار و صادر شده بود، قطعا بسیار اثربخش‌تر بود، اما با این حال محاکمه و صدور حکم مجرمیت برای معاون اول سابق رئیس‌جمهور امر پسندیده‌ای بود.
 
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: محکومیت "رحیمی" نشان داد که هیچ خط قرمزی جز قانون برای نظام مطرح نیست و اگر قوه قضاییه به روند مبارزه با فسادهای مالی در دستگاه‌های دولتی و مسئولان با سرعت بیشتری ادامه دهد می‌توان به روند مقابله با فساد بسیار امیدوار بود.

وی افزود: از قوه قضاییه می‌خواهم بدون مصلحت‌اندیشی به پرونده‌هایی که متهمان آنها خود را به واسطه مسئولیت‌شان در حاشیه امن می‌پندارند، فورا رسیدگی کرده تا این احساس امنیت برای دیگر مدیران پیش نیاید. 
 
 

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet