اربعین حسینی
1393/11/05 12:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

پیام رهبری به جوانان غربی در راستای مقابله با موج اسلام هراسی بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا را در راستای مقابله با موج اسلام هراسی به ویژه در اروپا تحلیل و ابراز امیدواری کرد که در آینده اثرات این پیام مشهود باشد.
پیام رهبری به جوانان غربی در راستای مقابله با موج اسلام هراسی بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا را در راستای مقابله با موج اسلام هراسی به ویژه در اروپا تحلیل و ابراز امیدواری کرد که در آینده اثرات این پیام مشهود باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44994.jpg پیام,رهبری,به,جوانان,غربی,در,راستای,مقابله,با,موج,اسلام,هراسی,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛اسماعیل کوثری اظهارکرد: پیام مقام معظم رهبری در جهت شناخت اسلام بدون واسطه خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی به صورت غافلگیرانه در شرایطی صادرشد که اقدامات ناشایست و نابخردانه‌ای در جهت اسلام‌هراسی از سوی مسئولان سیاسی در اروپا و آمریکا انجام می‌شود لذا ایشان احساس وظیفه کردند که به کسانی که هنوز در وادی سیاست ماکیاولیستی نیفتاده‌اند این پیام را بدهند.

وی افزود: سران غربی یک روز می‌گویند ضد تروریسم هستند و روز دیگر قوی‌ترین تروریسم چه دولتی و چه غیر دولتی را تشکیل می‌دهند و جنایت‌هایی می‌کنند وقتی هم می‌بینند توسط ترویست‌هایی مثل داعش، النصره و القاعده به هدفشان نمی‌رسند می‌گویند باید ضد اینها عمل کرد و با همین رفتارهای متناقض خود می‌خواهند اسلام ناب را از طرق مختلف بکوبند.
 
نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: مقام معظم رهبری احساس مسئولیت کردند که با صدور پیامی بتوانند جوانان غربی را به فکر فرو ببرند و از آن‌ها بخواهند خودشان در مورد اسلام تحقیق کنند. این عین آزادی و دموکراسی است . همان کاری که پیامبر در صدر اسلام با جوان ها کرد و امام در زمان پیروزی انقلاب و دفاع مقدس انجام دهند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جوانان به خاطر فطرت پاکشان حقایق را بهتر درک می‌کنند خاطر نشان کرد : شاید همه جوانان به دنبال این پیام و محتوای آن نروند اما کسانی که به دنبال حقیقت و آزادی هستند پیگیر آن خواهد شد و ان شاء الله می توانیم اثرات ان را در آینده ببینیم.
 
کوثری افزود: زمانی که حضرت امام پیامی برای سقوط کمونیسم دادند خیلی‌ها باورشان نمی‌شد اما پیش بینی مردان الهی بر اساس یک سری واقعیت‌هاست. لذا پیش‌بینی امام هم محقق شد و ما امیدواریم تاثیر این پیام رهبری را در آینده شاهد باشیم./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet