هدر اصلی
1393/11/05 12:34:32
سرویس صحن
رجایی در تذکر شفاهی:

استاندار معتقد به اصول انقلاب برای استان اراک انتخاب شود

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار انتخاب استانداری معتقد به ارزش ها و اصول انقلاب برای این استان شد.
استاندار معتقد به اصول انقلاب برای استان اراک انتخاب شود نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار انتخاب استانداری معتقد به ارزش ها و اصول انقلاب برای این استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/55993.jpg استاندار,معتقد,به,اصول,انقلاب,برای,استان,اراک,انتخاب,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس رجایی در نشست علنی امروز (یکشنبه 5 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با بیان اینکه توهین دشمنان اسلام به پیامبر اکرم(ص) را محکوم می کنم گفت: طبعا جهان اسلام باید علیه اینگونه توطئه ها بسیج شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب خطاب به وزیر کشور با بیان اینکه انتظار داریم با توجه به انتصاب معاون سیاسی کشور در ارتباط با تعیین و انتصاب استاندار استان امام استانی که توحیدی، صنعتی و کشاورزی و فرهنگی است دقت لازم صورت گیرد افزود: در این رابطه استانداری انتخاب شود که معتقد به ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی بوده و از کارهای سیاسی بیهوده پرهیز و استان را به سرمنزل مقصود برساند.

وی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تا به امروز اقدام موثری برای کارکنان دولت استان مرکزی به خصوص شهر اراک که از آلودگی هوا رنج می برد انجام نداده است افزود: این سازمان مسئله فوق العاده کلان شهرها را مدنظر قرار نداده که باید به سرعت در این زمینه تصمیم گیری کنند.

رجایی خطاب به وزرای اقتصاد، نیرو و نفت با بیان اینکه 3 واحد صنعتی و تولیدی در حاشیه اراک وجود دارد که به بهانه های مختلف از جذب و اشتغال نیروهای بیکار بومی شهرستان اراک و شازند در این واحدها سر باز می زنند ادامه داد:‌این امر در حالی است که از سایر استان ها نیروی کار یدی برای این 3 واحد استخدام می کنند که هم اکنون در کارگاه های مختلف پتروشیمی و نیروگاه نیروهای غیر بومی مشغول فعالیت هستند و جوانان اراکی و شازندی همچنان بیکار هستند.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اخیرا شنیده شده که قرار است مدیر کل پایانه های استان را تغییر داده و به جای وی فردی مسئله دار در استان خود را آورند گفت: نباید چنین اقداماتی در این وزارتخانه صورت گیرد. وزیر راه اجازه ندهد که به عنوان نماینده مردم نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet