هدر اصلی
1393/11/05 17:18:16
سرویس فرهنگی

بیانیه فراکسیون زنان مجلس در محکومیت انتشار کاریکاتور موهون پیامبر اسلام(ص)

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای اقدام موهون روزنامه شارلی ابدو را محکوم کرد.
بیانیه فراکسیون زنان مجلس در محکومیت انتشار کاریکاتور موهون پیامبر اسلام(ص) فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای اقدام موهون روزنامه شارلی ابدو را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/93920.jpg بیانیه,فراکسیون,زنان,مجلس,در,محکومیت,انتشار,کاریکاتور,موهون,پیامبر,اسلام(ص) Icana

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بیانیه اقدام روزنامه شارلی ابدو را محکوم کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

اخیراً روزنامه شارلی ابدو با نشر کاریکاتوری موهن و شرم آور، بار دیگر به ساحت مقدس پیامبر و دین مبین اسلام توهین نموده و موجب جریحه دار شدن احساسات دینی تمام مسلمانان جهان اعم از زن و مرد گردیده. تعابیر منحصر به فرد و جایگاه خاص پیامبر گرامی اسلام در میان تمام انبیا و در روز جزا و همچنین محور بودن ایشان برای وحدت عالم اسلام، بر کسی پوشیده نیست و حکایت از این واقعیت دارد که توهین کنندگان از جمله صهیونیسم جهانی و دولت های غربی مدعی حقوق بشر و آزادی بیان که حتی اجازه داشتن حجاب و یا بیان اعتقادات مسلمانان را بر نمی تابند، ترس از اتحاد بین مسلمانان آنان را به چنان رذالتی کشانده که هیچ فرد جاهلی جرأت جسارت به ساحت مقدس را پیدا نمی کند؛ امروز تمام جهان اسلام از اهانت غربی ها به پیامبر عظیم الشأن اسلام خشمگین اند و این توهین موج نفرت و انزجار از آنان را قوی تر می نمایند.

ما زنان و دختران مسلمان اهانت به پیامبر اعظم حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) که دارای قداست ویژه ای در تمام کتب آسمانی و قرآن کریم هستند را رفتاری غیر اخلاقی دانسته و محکوم می نماییم.

نمرود تیر بسته به زیبایی خدا                                    زیبایی خدا، به خدا بیشتر شده است

فراکسیون زنان و خانواده

مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet