خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1393/11/05 17:08:42
سرویس اجتماعی
پیرموذن :

نشست مشترک فراکسیون محیط زیست با قالیباف فردا برگزار می شود

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس٬ از تشکیل جلسه هیات رئیسه فراکسیون متبوعش با حضور شهردار تهران در خصوص بررسی مباحث شهری و محیط زیستی خبر داد.
نشست مشترک فراکسیون محیط زیست با قالیباف فردا برگزار می شود سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس٬ از تشکیل جلسه هیات رئیسه فراکسیون متبوعش با حضور شهردار تهران در خصوص بررسی مباحث شهری و محیط زیستی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/73978.jpg نشست,مشترک,فراکسیون,محیط,زیست,با,قالیباف,فردا,برگزار,می,شود Icana

کمال‌الدین پیرموذن در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از تشکیل جلسه هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس خبر داد و گفت: این فراکسیون فردا با شهردار تهران در خصوص مباحث شهری و محیط زیستی تشکیل جلسه خواهد داد.

نماینده مردم اردبیل٬ نیر٬ نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی٬ در تشریح مباحث مورد بحث در جلسه فراکسیون محیط زیست مجلس با قالیباف٬ افزود: این جلسه برای بررسی نقش شهرداری در کاهش آلودگی هوای پایتخت و همچنین چرایی قطع بی‌رویه درختان برگزار خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: قطع درختان و تغییر کاربری در برخی از اراضی و پارک‌های تهران یکی دیگر از مسائلی است که در حضور قالیباف بررسی خواهد شد.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: طرح واگذاری مسئولیت بهبود هوای پایتخت به شهرداری نیز از موضوعات دیگر مورد بحث در جلسه فردا خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet