شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

حداد عادل: دکتر احمدی نژاد از فرصت سفر به آمریکا بهترین استفاده را به عمل آورد

سرویس سیاسی
رئیس مجلس گفت: دکتر احمدی نژاد توانست از فرصت سفر به آمریکا بهترین استفاده را به عمل بیاورد و با سخنرانی های آگاهی بخش خود پیام صلح طلبی ملت ایران را به گوش همه مردم جهان برساند.
چهارشنبه 4 مهر 1386 ساعت 10:18

به گزارش خبرنگار  خانه ملت، غلامعلی حدادعادل روز چهارشنبه در نطق پیش از دستور خود اظهار داشت: جا دارد که از رئیس جمهور محترم تشکر کنیم که با حضور خود در جمع عمومی سازمان ملل متحد و همچنین در دانشگاه کلمبیا در جمع استادان و دانشجویان و سخنرانی شجاعانه خود موجب عزت و افتخار ملت ایران شدند.

وی افزود: رئیس جمهور محترم ما توانست از فرصت سفر به آمریکا بهترین استفاده را به عمل بیاورد و با سخنرانی های آگاهی بخش خود پیام صلح طلبی ملت ایران را به گوش همه مردم جهان برساند و از حقوق و منافع و مصالح ملت ایران با شجاعت و صراحت دفاع کند.

حدادعادل خاطرنشان کرد: استقبال شگفت آور دانشجویان دانشگاه کلمبیا از سخنرانی رئیس جمهور ایران نشان داد که انقلاب اسلامی در جهان امروز حرف های زیادی برای گفتن دارد و جهان نیز تشنه شنیدن پیام توحید و صلح و عدالت است که ایران با انقلاب اسلامی خود پرچمدار و منادی این پیام است. گوش های زیادی از مردم صلح طلب و با انصاف در جهان برای شنیدن این سخنان وجود دارد.

رئیس مجلس گفت: همینکه نیم میلیارد نفر بنابه اعتراف دیگران شنونده این سخنان بوده اند و 77 درصد دانشجویانی که در این سخنرانی حاضر بودند حق را به جانب رئیس جمهور ایران داده اند نشان می دهد که آینده از آن اسلام و معنویت و توحید و صلح و عدالت است.

وی تصریح کرد: دانشجویان با حضور با شکوه خود در فضای باز دانشگاه، پاسخ بعضی بی احترامی ها که از جانب رئیس دانشگاه یا از سوی صهیونیست ها و عوامل آنها نسبت به رئیس جمهور شده بود را دادند.

حدادعادل یادآور شد: وحشت سردمداران آمریکا و جنگ طلبان و رسانه های صهیونیستی برای جلوگیری از سخنرانی رئیس جمهور نشان داد که آنها از منطق جمهوری اسلامی ایران وحشت داشته اند و حق هم با آنها بود برای آنکه رئیس جمهور توانست استدلال منطقی جمهوری اسلامی ایران را در زمینه های مختلف در مساله فلسطین و در قضیه هسته ای و در اصل انقلاب اسلامی به گوش مردم جهان برساند و آن همه تلاش هایی که برای جلوگیری از سفر و سخنرانی انجام شده بود را خنثی کند.

رئیس مجلس تاکید کرد: بازنده اصلی جنگ طلبان آمریکا و صهیونیست ها بودند و برنده اصلی رئیس جمهور کشور ما بود و در واقع برنده اصلی صلح و دوستی با ملت ها بود. برنده اصلی انقلاب اسلامی بود که با الهام از اسلام عزیز پیام آور بیداری و صلح و استقلال و آزادی است.

حدادعادل در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: ما این روز را به همه مسلمانان و همه مردم عزیز کشورمان تبریک می گوییم و برای همگان در پیروی از اسلام و قرآن و اهل بیت آرزوی توفیق می کنیم.

وی همچنین با اشاره به سالروز عملیات ثامن الائمه خاطرنشان کرد: کسانی که خاطرات زمان جنگ را به یاد دارند می دانند که این عملیات نقطه شروعی برای پیروزی های پی در پی و ناکام گذاشتن دشمن در تهاجم به جمهوری اسلامی ایران بود.

رئیس مجلس ادامه داد: باید یاد دلاور مردان ارتش و سپاه که این عملیات را طراحی و اجرا کردند و یاد شهدا را گرامی بداریم و توجه داشته باشیم که عزت و اعتبار و صلح و امنیتی که امروز در کشور ما حاکم است نتیجه تلاش و زحمات رزمندگان و ایثارگران در طول سال های جنگ تحمیلی و از جمله در عملیات ثامن الائمه است.

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000