روز مجلس
1386/07/04 13:34:00
سرویس سیاسی

فلاحت پیشه: سپاه به عنوان الگویی برای مقاومت در منطقه خاورمیانه می باشد

حشمت الله فلاحت پیشه در ارتباط با قراردادن سپاه در لیست ترویست ها گفت: قراردادن سپاه پاسداران در لیست تروریست ها به معنای مقابله مستقیم با مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نماینده اسلام آباد غرب در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: نقش سپاه به عنوان الگویی برای مقاومت در منطقه خاورمیانه می باشد و همین مساله باعث شده آمریکایی ها از این موضوع احساس ناراحتی نمایند.

فلاحت پیشه تصریح کرد: آمریکاییان در حال حاضر هجمه کلی سیاسی علیه ایران به راه انداخته اند که موضوع سپاه را نیز مطرح نموده اند.

وی ادامه داد: قراردادن سپاه در لیست تروریست ها به معنای مقابله مستقیم با مردم ایران است، چرا که سپاه نیروی برخاسته از بطن مردم می باشد و باعث افتخار آفرینی های زیادی برای مردم و کشورمان شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: بزرگترین تهدیدی که علیه جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت جنگ تحمیلی بود که سپاه با شکل گیری بسیج و حضور مردم در جبهه ها توانست الگوی جدیدی از مقاومت را ساماندهی کند و با استفاده از این الگو ایران نظام دفاعی خودکفا و خوداتکا را در منطقه اعمال نماید.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: سپاه در ایران و منطقه نقش کلیدی دارد و الگویی برای کشورهای دیگر به حساب می آید.

فلاحت پیشه گفت: آمریکایی ها دشمنی با سپاه را در برنامه خود داشتند و در حال حاضر این مساله را بروز دادند.

وی در پاسخ به این سوال که این مساله چه تاثیری می تواند در داخل ایران داشته باشد گفت: این صحبت آمریکایی ها باعث همراهی بیشتر مردم با سپاه می شود..مردم ایران می دانند تمام کسانی که دارای تاریخچه افتخار آمیز بزرگ در بخش دفاع، خودکفایی و سازندگی می باشند همه مورد هجمه آمریکا قرار می گیرند. چرا که آمریکایی ها در زمینه دفاع و سازندگی و همچنین از توان تاثیرگذاری ایران در شرایط و تحولات منطقه نگران می باشند.

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet