آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

فلاحت پیشه: سپاه به عنوان الگویی برای مقاومت در منطقه خاورمیانه می باشد

سرویس سیاسی
حشمت الله فلاحت پیشه در ارتباط با قراردادن سپاه در لیست ترویست ها گفت: قراردادن سپاه پاسداران در لیست تروریست ها به معنای مقابله مستقیم با مردم ایران است.
چهارشنبه 4 مهر 1386 ساعت 13:34

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نماینده اسلام آباد غرب در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: نقش سپاه به عنوان الگویی برای مقاومت در منطقه خاورمیانه می باشد و همین مساله باعث شده آمریکایی ها از این موضوع احساس ناراحتی نمایند.

فلاحت پیشه تصریح کرد: آمریکاییان در حال حاضر هجمه کلی سیاسی علیه ایران به راه انداخته اند که موضوع سپاه را نیز مطرح نموده اند.

وی ادامه داد: قراردادن سپاه در لیست تروریست ها به معنای مقابله مستقیم با مردم ایران است، چرا که سپاه نیروی برخاسته از بطن مردم می باشد و باعث افتخار آفرینی های زیادی برای مردم و کشورمان شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: بزرگترین تهدیدی که علیه جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت جنگ تحمیلی بود که سپاه با شکل گیری بسیج و حضور مردم در جبهه ها توانست الگوی جدیدی از مقاومت را ساماندهی کند و با استفاده از این الگو ایران نظام دفاعی خودکفا و خوداتکا را در منطقه اعمال نماید.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: سپاه در ایران و منطقه نقش کلیدی دارد و الگویی برای کشورهای دیگر به حساب می آید.

فلاحت پیشه گفت: آمریکایی ها دشمنی با سپاه را در برنامه خود داشتند و در حال حاضر این مساله را بروز دادند.

وی در پاسخ به این سوال که این مساله چه تاثیری می تواند در داخل ایران داشته باشد گفت: این صحبت آمریکایی ها باعث همراهی بیشتر مردم با سپاه می شود..مردم ایران می دانند تمام کسانی که دارای تاریخچه افتخار آمیز بزرگ در بخش دفاع، خودکفایی و سازندگی می باشند همه مورد هجمه آمریکا قرار می گیرند. چرا که آمریکایی ها در زمینه دفاع و سازندگی و همچنین از توان تاثیرگذاری ایران در شرایط و تحولات منطقه نگران می باشند.

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000