سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علیرغم نظر مجلس؛

خودروسازها مشتریان جدی خرید استقلال و پرسپولیس شدند

سرویس فرهنگی
عضو ناظر مجلس در نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با بیان اینکه شرکت‌های استیل آذین و ایران خودرو بالاترین پیشنهاد دهندگان خرید سرخآبی‌ها هستند، گفت: نتیجه نهایی جلسه امروز تا اوایل هفته آینده اعلام می‌شود.
سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1394 ساعت 15:47
خودروسازها مشتریان جدی خرید استقلال و پرسپولیس شدند عضو ناظر مجلس در نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با بیان اینکه شرکت‌های استیل آذین و ایران خودرو بالاترین پیشنهاد دهندگان خرید سرخآبی‌ها هستند، گفت: نتیجه نهایی جلسه امروز تا اوایل هفته آینده اعلام می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/84740.jpg خودروسازها,مشتریان,جدی,خرید,استقلال,و,پرسپولیس,شدند Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خانه ملت با اشاره به برگزاری چهارمین جلسه مزایده و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی گفت: امروز این جلسه در سازمان خصوصی سازی تشکیل شد و براساس تقاضاهای ارائه شده برای خرید دو باشگاه استیل آذین با رقم درخواستی 332 میلیارد تومان، شرکت بهنام پیشرو با رقم درخواستی 329 میلیارد تومان و شرکت سایپا با 290 میلیارد تومان خواهان خرید باشگاه پرسپولیس هستند.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت ایران خودرو با رقمی حدود 290 میلیارد تومان درخواست خرید باشگاه استقلال را ارائه کردند.

عضو ناظر مجلس بر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است این درخواست‌ها از سوی هیاتی متشکل از وزرای اقتصاد، دادگستری و ورزش بررسی شده و نتیجه نهایی تا اوایل هفته آینده اعلام شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار