ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/07 13:14:49
سرویس اجتماعی
عارفی تاکید کرد:

اهمال در جمع آوری فروشندگان مترو/ساماندهی دستفروشان؛ نیازمند برنامه‌ای منسجم

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ضرورت ساماندهی دستفروشان در کلانشهر تهران، تصریح کرد: فعالیت دستفروشان درتهران باعث بی نظمی و زشتی چهره این شهر شده لذا شهرداری تهران باید با ساماندهی دستفروشان جایگاه‌های مخصوصی برای آنها ایجاد کند.
اهمال در جمع آوری فروشندگان مترو/ساماندهی دستفروشان؛ نیازمند برنامه‌ای منسجم نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ضرورت ساماندهی دستفروشان در کلانشهر تهران، تصریح کرد: فعالیت دستفروشان درتهران باعث بی نظمی و زشتی چهره این شهر شده لذا شهرداری تهران باید با ساماندهی دستفروشان جایگاه‌های مخصوصی برای آنها ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/84455.jpg اهمال,در,جمع,آوری,,فروشندگان,مترو/ساماندهی,دستفروشان؛,نیازمند,برنامه‌ای,منسجم Icana

فرج الله عارفی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه دستفروشی زمینه‌ساز ایجاد مزاحمت برای مردم و به وجود آمدن بار ترافیکی است، گفت: این معضل علاوه بر زشتی شهر موجب ایجاد نابسامانی و مشکل تردد برای عابران و ترافیک شدید می شود.

نماینده مردم جیرفت وعنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارنظر معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در خصوص ساماندهی دستفروشان بازار تهران، تصریح کرد: امیدواریم شهرداری تهران هر چه سریعتر  با ساماندهی دستفروشان این منطقه، امنیت و  آرامش را برای کسبه و مردم به ارمغان بیاورد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر ساماندهی دستفروشان در تهران، یادآور شد:  شهرداری تهران باید با برنامه ریزی مناسب، بررسی طرح های جایگزین و  کار کارشناسانه، طرحی جامع تهیه و این معضل را در وضعیت اقتصادی کنونی به فرصت تبدیل کند.

عارفی، تصریح کرد: لازم است سازمان شهرداری به عنوان متولی هر چه سریعتر دستفروشان را  جمع آوری و ساماندهی کند، بهتر است دستفروشان و فروشندگان به شکلی ساماندهی شوند که دیگر به سطح شهر و مترو برنگردند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس نهم،  با انتقاد از اهمال در جمع آوری  فروشندگان مترو، گفت: عدم ساماندهی فروشندگان مترو و بی توجهی به این امر برای کلان شهر تهران به عنوان پایتخت چندان خوشایند نیست.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر ساماندهی فروشندگان مترو، ادامه داد: متاسفانه شهرداری تهران هنوز موفق به رفع این معضل نشده و شهروندان تهرانی همچنان چشم انتظار ساماندهی این معضل با همت و تلاش شهرداری هستند لذا شهرداری تهران باید فروشندگان مترو را با برنامه‌ریزی هدفمند واصولی ساماندهی کند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet