هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی در دیدار با رئیس کل سازمان پزشکان بدون مرز فرانسه:

تاکید بر آمادگی ایران برای توسعه همکاری با سازمان پزشکان بدون مرز

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی توسعه همکاری های بیش از پیش با سازمان پزشکان بدون مرز در نقاط مختلف دنیا را دارد.
شنبه 6 تیر 1394 ساعت 15:58
تاکید بر آمادگی ایران برای توسعه همکاری با سازمان پزشکان بدون مرز رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی توسعه همکاری های بیش از پیش با سازمان پزشکان بدون مرز در نقاط مختلف دنیا را دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/110363.jpg تاکید,بر,آمادگی,ایران,برای,توسعه,همکاری,با,سازمان,پزشکان,بدون,مرز Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزرای خانه ملت «مگدیتچ ترزان» رئیس کل سازمان پزشکان بدون مرز فرانسه  امروز با علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

بروجردی در ابتدای این دیدار با تقدیر از فعالیت های این سازمان جهت امدادرسانی در مناطق بحرانی گفت: سازمان پزشکان بدون مرز باید سعی در جلب اعتماد مردم در کمک رسانی با اهداف بشردوستانه بدون گرایش سیاسی داشته باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اظهار تأسف از ادامه بحران های موجود در منطقه افزود: سیاست های قدرت های جهانی عامل اصلی ادامه وضعیت نابسامانی کنونی در بسیاری از مناطق جهان است و متأسفانه این کشورها همواره مدعی حقوق بشر می باشند.

وی در ادامه بی تفاوتی نسبت به جنایات گروه های تروریستی را عامل گسترش این پدیده زشت در جهان دانست.

بروجردی در پایان بر آمادگی کشورمان برای توسعه همکاری های بیش از پیش با سازمان پزشکان بدون مرز در نقاط مختلف جهان تأکید کرد.

در ادامه این دیدار «مگدیتچ ترزان» رئیس کل سازمان پزشکان بدون مرز فرانسه با قدردانی از همکاری و مساعدت جمهوری اسلامی ایران در برنامه های انساندوستانه این سازمان در منطقه بویژه در افغانستان و عراق گفت: همواره ارتباط بسیار مثبتی در جهت اهداف انساندوستانه میان جمهوری اسلامی ایران و این سازمان وجود داشته است و این همکاری می تواند الگوی مناسبی برای سایر کشورهای منطقه باشد.

وی با تشریح فعالیت های سازمان پزشکان بدون مرز فرانسه در غزه، یمن، عراق و افغانستان افزود: این سازمان در حد توان خود علاوه بر کمکهای بشردوستانه و پزشکی سعی دارد مشکلات معیشتی مردم این مناطق را به مردم جهان برای کمک نشان دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000