وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/07 11:15:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی با اشاره به روزهای حساس مذاکرات هسته ای مطرح کرد:

نشستن خارج از گود و انتقاد کردن سخت نیست/محور نهایی مذاکرات تحقق توافق خوب است ولو زمان بر باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس محور و اصل را توافق خوب دانست و افزود:‌ این موضوع برای ما اهمیت بسیار دارد ولو اینکه زمان بر هم باشد.
نشستن خارج از گود و انتقاد کردن سخت نیست/محور نهایی مذاکرات تحقق توافق خوب است ولو زمان بر باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس محور و اصل را توافق خوب دانست و افزود:‌ این موضوع برای ما اهمیت بسیار دارد ولو اینکه زمان بر هم باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/67961.jpg نشستن,خارج,از,گود,و,انتقاد,کردن,سخت,نیست/محور,نهایی,مذاکرات,تحقق,توافق,خوب,است,ولو,زمان,بر,باشد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، گفت:‌ با توجه به خطوط قرمز و منافع هسته ای نظام جمهوری اسلامی ایران اصل بر توافق خوب است به همین دلیل هیچ عجله ای نداریم و تحت تاثیر ضرب الاجلی هم قرار نمی گیریم.

وی محور و اصل را توافق خوب دانست و افزود:‌ این موضوع برای ما اهمیت بسیار دارد ولو اینکه زمان بر هم باشد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا درمجلس خاطر نشان کرد: نمی توانیم منافع هسته ای کشورمان را فدای زمان کنیم ولو اینکه آمریکا و دسیسه های آنها اجازه انجام توافق را ندهد به دلیل اینکه توافق توافق محور مذاکرات ماست.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با اشاره به اینکه منتقدان تیم مذاکره کننده باید توجه داشته باشند که بیرون گود نشستن و انتقاد سخت نیست اما در میدان عمل اقدام کردن مشکل است تصریح کرد:‌ آنها باید متوجه باشند که  مذاکره است و مذاکره بده بستان است،طرف مقابل هم برای دادن تمام امتیازات نیامده است همچنان که ما هم برای امتیاز دهی به مذاکرات نرفته ایم.

به گفته وی به هر حال در مذاکرات امتیاز دهی و امتیاز گیری است، طرف مقابل هم 1+ 5 است که قدرت های سلطه گر و زیادی خواهی را شامل می شود،کشورهایی که مکر و سیاست دو گانه داشته و به تعهداتشان عمل نمی کنند.

نقوی حسینی در عین حال گفت: انتقاد سازنده است به دلیل اینکه با مطرح شدن آن اشکالات کاردیده می شودو به همین جهت عمل کنندگان می توانند با توجه به آشکار شدن اشکالات  با دقت بیشتر در جهت تامین منافع بیشتر وارد عمل شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet