هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو:

توسعه حمل و نقل عمومی راه حل آشفتگی ترافیکی پایتخت است

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه آشفتگی ترافیکی کلان شهر تهران ناشی از عدم توسعه حمل و نقل عمومی است، گفت: ازدحام در ناوگان اتوبوسرانی شهری نباید به قیمت سلامت مردم تمام شود.
یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 16:53
توسعه حمل و نقل عمومی راه حل آشفتگی ترافیکی پایتخت است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه آشفتگی ترافیکی کلان شهر تهران ناشی از عدم توسعه حمل و نقل عمومی است، گفت: ازدحام در ناوگان اتوبوسرانی شهری نباید به قیمت سلامت مردم تمام شود. http://cdn.icana.ir/d/019/84993.jpg توسعه,حمل,و,نقل,عمومی,راه,حل,آشفتگی,ترافیکی,پایتخت,است Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت نامناسب حمل ونقل شهری  در کشوربا بیان اینکه استفاده ازخودروی شخصی در تهران آسان تراز بهره گیری از حمل و نقل عمومی است، تصریح کرد: استفاده از حمل و نقل عمومی با این نوع ازدحام جمعیت بسیار زمان بر و طاقت فرسا است.

نماینده مردم رباط کریم  درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات نامطلوب اخیر در راستای خدمات رسانی  به مسافران  در خطوط اتوبوس‌های شهری کلان شهر تهران، خاطر نشان کرد: اکثر مردم در استفاده ازوسایل نقلیه عمومی با مشکل روبروهستند که در صورت ادامه این روند پیش بینی می‌شود که مردم  به جای استفاده ار حمل و نقل عمومی از خودروهای تک سرنشین استفاده کنند.

وی ادامه داد: تا زمانی که  مدیرت حمل و نقل در کلان شهر تهران فکری به حال خدمات رسانی‌اش نکند نمی‌توان امیدوار بود که فرهنگ عدم استفاده ازخودرهای شخصی  در کشور نهادینه شود.

نکو تصریح کرد: ازدحام‌های ایجاد شد در خطوط اتوبوس‌های شهری  تهران ناشی ازعدم مدیریت کارآمداست زیرا سزوار نیست مردم برای استفاده ناوگان حمل و نقل عمومی هر روز با مشکلات بی‌شماری دست و پنجه نرم کنند.

 عضو کمیسیون اقتصادی  مجلس، یاد آورشد: ما اگر بطور واقع بینانه  در تلاش هستیم  که سرو سامانی  به وضعیت حمل و نقل شهری در کلان شهر تهران بدهیم باید برای وقت مردم نیز ارزش قائل شویم  تا زمانی  که وضعیت حمل ونقل عمومی در کشور کنترل نشود، نمی‌توانیم  شاهد خداحافظی تک سرنشین‌ها از شهر تهران  باشیم.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000