سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی:

به مذاکره کنندگان اعتماد داریم/زمان بیشتر برای انجام توافق خوب اشکالی ندارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کار را برای تیم مذاکره کننده سخت دانست و گفت: منتقدان و کسانی که صرفا معایب کار را می بینند چنانچه خودشان درگیر مذاکره شوند نگاهشان نسبت به مسایل تغییر می یابد.
یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 12:30
به مذاکره کنندگان اعتماد داریم/زمان بیشتر برای انجام توافق خوب اشکالی ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کار را برای تیم مذاکره کننده سخت دانست و گفت: منتقدان و کسانی که صرفا معایب کار را می بینند چنانچه خودشان درگیر مذاکره شوند نگاهشان نسبت به مسایل تغییر می یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/53695.jpg به,مذاکره,کنندگان,اعتماد,داریم/زمان,بیشتر,برای,انجام,توافق,خوب,اشکالی,ندارد Icana

وحیداحمدی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اینکه توافق خوب و دستیابی ایران به حقوق خود ازاهمیت بسیاری برخوردار است گفت: به همین دلیل زمان ملاک نیست و اگرچنانچه برای یک توافق خوب زمان بیشتری نیاز باشد اشکالی ندارد.مهم این است که در نهایت توافق خوبی صورت گیرد.

نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس تصریح کرد:‌ انجام توافق خوب برای ما بسیار مهم است و نباید آن را فدای زمان کنیم.

احمدی در ادامه با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده کار سختی را پیش رو دارد ادامه داد: قدرت های مطرح دنیا که امکانات بسیاری را نیز در اختیار دارند در یکطرف و ایران در طرف مقابل قرار دارد به همین دلیل تعادل نسبی هم برقرار نیست و این موضوع مذاکره را برای تیم کشورمان سخت می کند و منتقدان باید به این نکته توجه داشته باشند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کار را برای تیم مذاکره کننده سخت دانست و گفت: منتقدان و کسانی که صرفا معایب کار را می بینند چنانچه خودشان درگیر مذاکره شوند نگاهشان نسبت به مسایل تغییر می یابد.

وی در عین حال تاکید کرد: آنچه مهم است اعتماد ما به مذاکره کنندگان به دلیل اوصاف آنهاست.اما آنچه موجب دغدغه رهبری،مردم و حتی تیم مذاکره کننده است ویژگی های طرف مقابل به خصوص برخی از کشورها مانند آمریکاست که زیاده طلب وعهد شکن بوده و بداخلاقی دارند و هر روز مسایل بی پایه ای را مطرح می کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000