سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسفنانی با اشاره به هفته قوه قضاییه:

برخورد قوه قضاییه با مسئولان و سیاستمداران دارای مفاسد اقتصادی قابل تقدیر است

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون حقوق و قضا مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته قوه قضاییه از عملکرد این قوه در برخورد قاطع به موقع با مسئولان خاطی در زمینه اقتصادی تقدیر کرد.
یکشنبه 7 تیر 1394 ساعت 13:16
برخورد قوه قضاییه با مسئولان و سیاستمداران دارای مفاسد اقتصادی قابل تقدیر است سخنگوی کمیسیون حقوق و قضا مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته قوه قضاییه از عملکرد این قوه در برخورد قاطع به موقع با مسئولان خاطی در زمینه اقتصادی تقدیر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/83020.jpg برخورد,قوه,قضاییه,با,مسئولان,و,سیاستمداران,دارای,مفاسد,اقتصادی,قابل,تقدیر,است Icana

محمدعلی اسفنانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، به مناسبت هفته قوه قضاییه عملکرد این قوه را ارزیابی کرد و گفت: در چند ماه اخیر شاهد برخورد به موقع و قاطع این قوه با مسئولان خاطی بودیم. اینکه قوه قضاییه بدون توجه به جریان‌های سیاسی با افراد برخورد می‌کند از نقاط قوت آن است.

نماینده مردم فریدون، فریدونشهر و چادگان در مجلس نهم شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: البته ارزیابی دقیق از عملکرد این قوه کار ساده و راحتی نیست باید آمارهای دقیق تری در اختیار داشته باشیم تا بتوان ارزیابی مناسبی ارائه کرد.

وی افزود: علاوه بر برخورد با مجرمان، اطلاع رسانی مرتب و مستمر، از نقاط قوت این قوه به حساب می‌آید.  طبیعتا اطلاع رسانی مستمر بسیاری از شایعات و شبهات  رفع می‌کند.

این نماینده تاکید کرد: یکی دیگر از اقدامات مثبت قوه قضاییه استفاده از فنآوری‌های نوین است.  استفاده از تکنولوژی‌های جدید باعث سرعت کار شده و تا حدی هم بعضی از مسائل منفی را منتفی و یا تعدیل کرده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوق و قضای مجلس شورای اسلامی در نهایت تاکید کرد: بارزترین عملکرد قوه قضاییه برخورد با مسئولانی که در مفاسد اقتصادی دست داشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000