ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/07 15:33:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانیان:

دستگاه‌ها و مسئولان کشور اقتصاد مقاومتی را جدی پیگیری نکرده‌اند

عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس با اشاره به عدم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: دستگاه‌ها و مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی پیگیری نکرده‌اند.
دستگاه‌ها و مسئولان کشور اقتصاد مقاومتی را جدی پیگیری نکرده‌اند عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس با اشاره به عدم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: دستگاه‌ها و مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی پیگیری نکرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/44565.jpg دستگاه‌ها,و,مسئولان,کشور,اقتصاد,مقاومتی,را,جدی,پیگیری,نکرده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: سیدسعید زمانیان دهکردی عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس با بیان اینکه بحث اقتصاد مقاومتی در حد حرف باقی مانده و عملیاتی نشده است، اظهار داشت: اگر این امر محقق می‌شد از واردات بی‌رویه جلوگیری می‌شد و شاهد تقویت تولید داخلی بودیم.
وی با بیان اینکه با محقق شدن اقتصاد مقاومتی ساختارهای کشور به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت ‌می‌کند، افزود: اقتصاد مقاومتی کمک به تولید داخلی، تربیت سرمایه‌دار داخلی و تقویت کارخانه‌های داخلی است، اما می‌بینیم طی مدت گذشته هیچ یک از این موارد در بحث اقتصاد مقاومتی تحقق نیافته و تنها در حد حرف باقی مانده است.
این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی درباره مشکل اصلی کشور در زمینه عدم تحقق اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: می‌توان گفت مشکل اصلی در این زمینه در همه جاست، همه دستگاه‌ها و مسئولان باید به شکل قوی و توانمند این امر را پیگیری می‌کردند که نکردند.
زمانیان دهکردی ادامه داد: بانک‌ها، ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و قضایی باید همه توان خود را برای ریل‌گذاری مناسب و تحقق اقتصاد مقاومتی به کار می‌بردند تا از این طریق از واردات بی‌رویه جلوگیری می‌شد.
عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس درباره اقدامات مجلس در این خصوص، گفت: تشکیل فراکسیون اقتصاد مقاومتی در مجلس در این راستا بود و قطعا برنامه‌هایی برای تحقق مناسب ‌تر این اقتصاد در نظر خواهد گرفت.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet