خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/07 16:39:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

دولت مخالف کلیت قانون الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای نیست

نماینده مردم رباط کریم در مجلس با تأکید بر اینکه قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای نه تنها مانعی برای دولت ایجاد نمی‌کند بلکه یک نوعی حمایت از آن‌ها نیز هست، گفت:‌ البته دولت مخالف کلیت این قانون نیست.
دولت مخالف کلیت قانون الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای نیست نماینده مردم رباط کریم در مجلس با تأکید بر اینکه قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای نه تنها مانعی برای دولت ایجاد نمی‌کند بلکه یک نوعی حمایت از آن‌ها نیز هست، گفت:‌ البته دولت مخالف کلیت این قانون نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/43234.jpg دولت,مخالف,کلیت,قانون,الزام,دولت,به,حفظ,حقوق,هسته‌ای,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی  درباره ابلاغ قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای گفت: این قانون می‌توانست خیلی زودتر از این‌ها در مجلس مطرح شده و به تصویب برسد هر چند که در همین مقطع زمانی نیز جلوی درشت‌گویی‌های مقامات آمریکایی را می‌گیرند.
وی تصویب قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای را واکنشی به اظهار نظر‌های زیاده‌خواهان طرف غربی برشمرد و با تأکید بر اینکه این قانون نه تنها مانعی برای دولت ایجاد نمی‌کند بلکه یک نوعی حمایت از آنها نیز است، افزود: در روز تصویب جزئیات طرح جا داشت که نماینده دولت نیز نظر خود را بیان کند؛ البته دولت مخالف کلیت این قانون نیست.
نکو با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌ عنوان یک رکن تصمیم‌گیر به وظیفه خود در این زمینه عمل کردند،‌ گفت: قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای ضمانت‌های خوبی برای از دست نرفتن دستاوردهایی گذاشته است که دانشمندان ما در طی این سال‌ها برای کشور به ارمغان آورده‌اند.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ قانون الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته‌ای موجب کاسته شدن فشار 1+5 نسبت به تیم مذاکره‌کننده است.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet