آغاز هفته وحدت
1394/04/07 17:22:03
سرویس سیاسی
دکتر لاریجانی در پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مسجد شیعیان کویت اعلام کرد:

ضرورت همکاری برای مقابله با تهدید جهانی تروریسم/ تسلیت به خانواده های داغدار

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رییس مجلس کویت ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی حمله به مسجد امام جعفر صادق(ع) ، تاکید کرد: این حادثه دردناک به روشنی خطر تروریسم تکفیری را برای همه ملت‌های منطقه و ضرورت همکاری جمعی منطقه‌ای و بین المللی را برای مقابله با این تهدید جهانی نشان داد.
ضرورت همکاری برای مقابله با تهدید جهانی تروریسم/ تسلیت به خانواده های داغدار رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رییس مجلس کویت ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی حمله به مسجد امام جعفر صادق(ع) ، تاکید کرد: این حادثه دردناک به روشنی خطر تروریسم تکفیری را برای همه ملت‌های منطقه و ضرورت همکاری جمعی منطقه‌ای و بین المللی را برای مقابله با این تهدید جهانی نشان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/56761.jpg ضرورت,همکاری,برای,مقابله,با,تهدید,جهانی,تروریسم/,تسلیت,به,خانواده,های,داغدار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت دکتر لاریجانی در پیامی  مراتب همدردی  و تسلیت خود را به همتای کویتی ، دولت و ملت و خانواده های داغدیده ابراز کرد.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای مرزوق علی الغانم

رئیس محترم مجلس الامه کویت

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با نهایت تاسف و تاثر از جان باختن و مجروح شدن جمع زیادی از هموطنانتان در اثر حمله تروریستی گروه‌های تکفیری در ماه مبارک رمضان به مسجد امام صادق (ع) هنگام برگزاری نماز جمعه مطلع شدم.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی، به این مناسبت مراتب همدردی و تسلیت خود را به جناب عالی، دولت و ملت کشور دوست و برادر کویت و خانواده‌های داغدیده ابراز می‌دارم.

از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای شهدای این حادثه، شفای عاجل برای مجروحان و آسیب دیدگان خواستارم.

برادر گرامی

این حادثه دردناک به روشنی خطر تروریسم تکفیری را برای همه ملت‌های منطقه و ضرورت همکاری جمعی منطقه‌ای و بین المللی را برای مقابله با این تهدید جهانی نشان داد.

مایلم تاکید نمایم جمهوری اسلامی ایران ضمن اعلام حمایت همه جانبه از دولت و ملت کویت در مقابل اقدامات گروه‌های تروریستی، آماده هرگونه همکاری برای مبارزه با این پدیده شوم می‌باشد.

از خداوند متعال سربلندی، عزت و موفقیت روزافزون جنابعالی را خواستارم.

دکتر علی لاریجانی- رئیس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet