ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/08 10:03:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده:

کلید حل مشکلات آموزش و پرورش در مجلس است

نماینده مردم رشت گفت: با اینکه استیضاح، اقدام خوبی نبود، ولی سبب شد که مشکلات آموزش و پرورش در صحن علنی مطرح شود تا مجلس و دولت در سال همدلی و همزبانی بتوانند مشکلات فرهنگیان را حل کنند.
کلید حل مشکلات آموزش و پرورش در مجلس است نماینده مردم رشت گفت: با اینکه استیضاح، اقدام خوبی نبود، ولی سبب شد که مشکلات آموزش و پرورش در صحن علنی مطرح شود تا مجلس و دولت در سال همدلی و همزبانی بتوانند مشکلات فرهنگیان را حل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42933.jpg کلید,حل,مشکلات,آموزش,و,پرورش,در,مجلس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: نمایندگان مجلس در حوزه سلامت از محل بند ب ماده 34 قانون برنامه پنجم توسعه و 10 درصد هدفمندی، بودجه مناسبی برای سلامت مردم تصویب کردند و اگر قرار است اتفاقی برای فرهنگیان بیفتد باید از سوی مجلس طرحی مدون توسط کمیسیون آموزش ارائه شود.
وی افزود: موافقان استیضاح دو گروه بودند، گروه اکثریت که واقعا دغدغه فرهنگیان را داشتند و گروه اقلیتی که معیشت و منزلت فرهنگیان مسئله‌شان نبود، بلکه دغدغه انتصاب و تغییر مدیران را داشتند.
جعفرزاده گفت: این عده می‌خواستند از مدیران کل تا آبدارچی وزارتخانه را تغییر دهند تا با اجابت این شرط استیضاح را متوقف کنند، اما فانی مقاومت کرد. اگر استیضاح رای می‌آورد، حداقل شش ماه طول می‌کشید تا شخص جدید بر امور آموزش و پرورش مسلط شود.
نماینده مردم رشت با بیان اینکه کلید حل مشکلات آموزش و پرورش در مجلس است، ادامه داد: با اینکه استیضاح، اقدام خوبی نبود، ولی سبب شد که مشکلات آموزش و پرورش در صحن علنی مطرح شود تا مجلس و دولت در سال همدلی و همزبانی بتوانند مشکلات فرهنگیان را حل کنند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet