شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قوامی خبر داد

ارسال پیشنهادات کمیسیون برنامه مجلس به سازمان مدیریت درباره برنامه ششم توسعه

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از ارسال پیشنهادات این کمیسیون به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی درباره برنامه ششم توسعه خبر داد.
دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 12:53
ارسال پیشنهادات کمیسیون برنامه مجلس به سازمان مدیریت درباره برنامه ششم توسعه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از ارسال پیشنهادات این کمیسیون به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی درباره برنامه ششم توسعه خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/95582.jpg ارسال,پیشنهادات,کمیسیون,برنامه,مجلس,به,سازمان,مدیریت,درباره,برنامه,ششم,توسعه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: هادی قوامی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره ضرورت تدوین و ارائه لایحه برنامه ششم توسعه از سوی دولت به مجلس، گفت: در تدوین برنامه ششم توسعه ضروری است که دولت به موضوع هدفمندسازی یارانه‌ها توجه داشته باشد.
وی به مهم‌ترین اولویت‌های مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه در سال پایانی مجلس نهم اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه  در سال پایانی مجلس نهم قرار داریم، بنابراین بودجه سال 95، تدوین و تصویب برنامه ششم توسعه و همچنین نظارت بر هزینه‌کرد بودجه‌های سنوات گذشته از مهم‌ترین اولویت‌های این کمیسیون در ماه‌های پایانی مجلس نهم است که از سوی کمیسیون برنامه و بودجه دنبال خواهد شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه از دولت انتظار داریم که لایحه برنامه ششم توسعه را واقع‌بینانه تنظیم کند، اظهار داشت: پیشنهاداتی درباره تدوین برنامه ششم توسعه از سوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارسال شده است که پیشنهاد کلی این بوده که برنامه ششم توسعه واقع‌بینانه تدوین شود.
قوامی بر لزوم تدوین هدفمند برنامه ششم توسعه و عملیاتی شدن آن تأکید کرد و گفت: اگر دولت برنامه ششم توسعه را براساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تدوین کند، برنامه ششم توسعه به سهولت در مجلس تصویب خواهد شد.
انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000