Icana.ir
fa

انتشار اوراق قرضه ساز و کاری برای پرداخت بدهی‌های وزارت نیرو

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: به منظور پرداخت بدهی وزارت نیرو به بخش خصوصی ساز و کاری در قانون رفع موانع تولید دیده شده تا از طریق انتشار اوراق قرضه و با اجرای قانون برخی از مشکلات برطرف شود.6/29/2015 1:06:00 PM6/29/2015 1:06:00 PMIcana00http://media.icana.ir//image/2013/08/42930_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد،

انتشار اوراق قرضه ساز و کاری برای پرداخت بدهی‌های وزارت نیرو

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: به منظور پرداخت بدهی وزارت نیرو به بخش خصوصی ساز و کاری در قانون رفع موانع تولید دیده شده تا از طریق انتشار اوراق قرضه و با اجرای قانون برخی از مشکلات برطرف شود.
دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 13:09
انتشار اوراق قرضه ساز و کاری برای پرداخت بدهی‌های وزارت نیرو
انتشار اوراق قرضه ساز و کاری برای پرداخت بدهی‌های وزارت نیرو سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: به منظور پرداخت بدهی وزارت نیرو به بخش خصوصی ساز و کاری در قانون رفع موانع تولید دیده شده تا از طریق انتشار اوراق قرضه و با اجرای قانون برخی از مشکلات برطرف شود. http://media.icana.ir//image/2013/08/42930_orig.jpg انتشار,اوراق,قرضه,ساز,و,کاری,برای,پرداخت,بدهی‌های,وزارت,نیرو Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: حسین امیری خامکانی درباره‌ی بدهکاری وزارت نیرو به بخش خصوصی اظهار کرد:‌ در این خصوص ساز و کار قانونی تقریبا طی سه مرحله در بودجه‌های سنواتی در نظر گرفته شده و آن بحث تهاتر است که دولت بتواند با واگذاری‌ها تهاتر کرده و مطالبات بخش خصوصی از دولت و یا بالعکس را انجام دهد، اما این موضوع هم چندان مشکلی را حل نکرده است.
این عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس همچنین خاطر نشان کرد:‌ اخیرا ساز و کاری در قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در نظر گرفته شده تا دولت از این طریق اقدام به انتشار اوراق قرضه کند؛ به طوری که این اوراق بتواند قابل جابجایی باشد.
وی افزود: البته از این طریق افرادی که بدهکار هستند یا بدهی مالیاتی و یا بدهی دیگری دارند می‌توانند برخی از مشکلات را برطرف کنند و با اجرای این قانون تا حدودی میزان بدهکاری کاهش یابد.
نماینده مردم زرند در مجلس اظهار کرد:‌ متاسفانه در حال حاضر وزارت نیرو کار خاصی نمی‌تواند انجام دهد بلکه خود این وزارتخانه هم گله‌مند است که به بخش خصوصی بدهکار بوده و دنبال منابعی برای پرداخت بدهی خود است.
امیری خامکانی در پایان بیان کرد: البته در این موارد دولت باید آیین نامه اجرایی بنویسد که اخیرا هم در کارگروهی آیین نامه‌های اجرایی این قانون در حال تدوین است.
انتهای پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC