ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با تاکید بر تقویت بودجه فرهنگی در برنامه ششم؛

حسینی: برنامه‌نویس‌ها و بودجه‌نویس‌ها دید فرهنگی ندارند

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تقویت بودجه بخش فرهنگی در برنامه ششم توسعه تأکید کرد.
دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 15:50
حسینی: برنامه‌نویس‌ها و بودجه‌نویس‌ها دید فرهنگی ندارند یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تقویت بودجه بخش فرهنگی در برنامه ششم توسعه تأکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43308.jpg حسینی:,برنامه‌نویس‌ها,و,بودجه‌نویس‌ها,دید,فرهنگی,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: سیدمرتضی حسینی گفت: ما در کمیسیون فرهنگی کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم که آن کمیته موارد مربوط به بخش فرهنگ را بررسی کند. متأسفانه بودجه بخش فرهنگ نسبت به بخش‌های دیگر کمرنگ‌تر است و این در حالی است که فرهنگ اساس یک مملکت را تشکیل می‌دهد.
او افزود: برنامه‌نویس‌ها و بودجه‌نویس‌ها اقتصادی هستند و دید فرهنگی ندارند و طبیعی است که در بحث بودجه نیز به بحث فرهنگ توجه نداشته باشند. آنها توجه ندارند که فرهنگ است که اقتصاد و سیاست را می‌سازد و فرهنگ زیربناست نه اقتصاد.
حسینی خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که در برنامه ششم توسعه باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم بخش فرهنگ است. اگر مسأله فرهنگ را حل کنیم مشکلاتمان در بخش‌های اقتصادی هم کمتر از این خواهد بود.
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با ایسنا به سه محور خانواده‌، آموزش و رسانه اشاره و تأکید کرد: این موارد باید در برنامه ششم توسعه به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
او گفت: بحث خانواده یکی از موارد بسیار مهم است که از معضلات اجتماعی ماست. بعلاوه آموزش ما نیز کاربردی نیست که باید کاربردی شود. در بخش رسانه نیز باید این مسأله مورد توجه قرار گیرد که رسانه‌ها چه مسئولیتی بر دوش دارند و چه کارهایی باید انجام دهند.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000