ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/09 16:28:11
سرویس اجتماعی
نقوی حسینی:

صید نخبگان جهان سوم در دستور کار غرب قرار دارد/صدا و سیما تصویری واقعی از زندگی در غرب نمایش دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رسانه‌های غربی با برنامه‌ریزی استرات‍‍ژیک غرب را بهشت برین جلوه می‌‎دهند، گفت: صید نخبگان جهان سوم در دستور کار سران غربی قرار دارد اما این تبلیغات رسانه ای غرب تنها برای وارونه جلوه دادن فضای غرب ترسیم شده است.
صید نخبگان جهان سوم در دستور کار غرب قرار دارد/صدا و سیما تصویری واقعی از زندگی در غرب نمایش دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رسانه‌های غربی با برنامه‌ریزی استرات‍‍ژیک غرب را بهشت برین جلوه می‌‎دهند، گفت: صید نخبگان جهان سوم در دستور کار سران غربی قرار دارد اما این تبلیغات رسانه ای غرب تنها برای وارونه جلوه دادن فضای غرب ترسیم شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/94029.jpg صید,نخبگان,جهان,سوم,در,دستور,کار,غرب,قرار,دارد/صدا,و,سیما,تصویری,واقعی,از,زندگی,در,غرب,نمایش,دهد Icana

سید حسین نقوی حسینی درگفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره مهاجرت غیر قانونی برخی ایرانیها به خارج از کشور، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی ازجوانان ایرانی به قصد زندگی بهتر آن هم به طریق غیرقانونی عزم سفر به خارج از کشورمی‌کنند که این امر باید کالبد شکافی شود زیرا بسیاری از افرادی که بدین صورت وارد کشورهای غربی می شوند طعمه مناسبی برای اخاذی توسط کشورهای غربی به شمارمی‌آیند.

نماینده مردم ورامین درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با اصول فرهنگی جلوی مهاجرت جوانان ایرانی را به خارج کشوررا بگیریم، گفت: بسیاری از کشورهای غربی با توجه به اینکه از دانش جوانان ایرانی آگاهی دارند، سعی می کند جوانان  این مرز و بوم برای زندگی بهتر به کشورشان بکشانند.

وی ادامه داد: متاسفانه افرادی که با مهاجرت غیر قانونی رهسپار دنیای غرب می‌شوند، جایگاه ممتازی در عرصه ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله خود کشی دارند.

نقوی حسینی، افزود: صداو سیما  باید تصویری جامع ازچگونگی شرایط زندگی در غرب را با منابع مورد تایید برای مخاطب در قالب تصویر بکشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، یاد آورشد: مهاجرغیرقانونی بر فرض که بتواند با هر نوع ترفند به کشور مذکور برسند اما براساس قواعد بین الملی افرادی که به طریق غیرقانونی وارد کشوری خاص می‌شوند از بسیاری از حقوق شهروندی منع می‌شوند . 

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بارها نیروی انتظامی در این زمینه اطلاع رسانی‌های متعددی داشته و حتی مستندی در این زمینه تهیه و پخش کرده است اما مردم فریب قاچاق‌برها را می‌خورند.

 گفتنی است ،بعضا مهاجران برای سفر به استرالیا (ابتدا به صورت قانونی) به اندونزی سفر کرده و از آنجا با مدارک جعلی و یا راه‌های غیرمعمول به آن کشور سفر می‌کنند و برای سفر به کشورهای اروپایی نیز بعضا با استقرار در ترکیه از این مسیر می‌روند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet