آغاز هفته وحدت
1394/04/13 11:19:24
سرویس اقتصادی
نیازآذری در واکنش به افزایش 10 درصدی نرخ شیر تاکید کرد:

پرداخت یارانه به شیر ضرورتی انکار ناپذیر/دولت با سلامت مردم بازی نکند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تاکید بر ضرورت کاهش قیمت لبنیات برای جلوگیری از بی رغبتی مردم در مصرف آن، گفت: دولت برای کاهش هزینه های سلامت باید پرداخت یارانه به شیر را جدی بگیرد.
پرداخت یارانه به شیر ضرورتی انکار ناپذیر/دولت با سلامت مردم بازی نکند عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تاکید بر ضرورت کاهش قیمت لبنیات برای جلوگیری از بی رغبتی مردم در مصرف آن، گفت: دولت برای کاهش هزینه های سلامت باید پرداخت یارانه به شیر را جدی بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/110845.jpg پرداخت,یارانه,به,شیر,ضرورتی,انکار,ناپذیر/دولت,با,سلامت,مردم,بازی,نکند Icana

حسین نیازآذری درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با تاکید بر ضرورت کاهش قیمت لبنیات برای جلوگیری از بی رغبتی مردم در مصرف آن،گفت:حمایت از تولیدکننده از سوی دولت نباید به غفلت از مصرف کننده به ویژه اقشار کم درآمد جامعه منجر شود.

نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه فراهم کردن شرایط استفاده از لبنیات برای کنترل سلامت جامعه باید در دستور کار دولت قرار بگیرد،افزود: درحال حاضر در نتیجه افزایش پی درپی نرخ شیر و سایر اقلام لبنی شاهد کاهش مصرف ازسوی مردم و در نتیجه افزایش هزینه های درمانی هستیم.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با تاکید براینکه شکی درضرورت ارایه یارانه به بخش سلامت نیست، تصریح کرد: دولت باید با ارایه یارانه به شیر و صنایع لبنی ضمن حمایت از تولیدکننده دراین بخش به مصرف کننده نیز کمک کند.

 

مردم نباید هزینه بی توجهی دولت را بپردازند

وی با اشاره به ضرورت ثبات قیمت ها در بازار،تصریح کرد: دولت باید برای رسیدن به ثبات نرخ‌ها به ویژه در زمینه مایحتاج اساسی مردم تدابیر ویژه ای از جمله پرداخت سوبسید و یارانه به بخش های تولیدی را مدنظر قراردهد.

نیازآذری با بیان اینکه مردم نباید هزینه بی توجهی دولت را بپردازند، تصریح کرد:افزایش قیمت لبنیات باعث کاهش دوباره مصرف فرآورده‌های لبنی می‌شود و به صلاح صنایع و مصرف کنندگان نیست.

عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آمادگی کمیسیون متبوعش برای برگزاری جلساتی با حضور مسئولان مربوطه جهت بررسی وضعیت صنایع لبنی کشور، گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس آمادگی حمایت از صنایع لبنی جهت حفظ سلامت جامعه را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet