آغاز هفته وحدت
1394/04/09 18:51:06
سرویس سیاسی

نگاهی به پیام های بازگشت ظریف به وین و حضور صالحی و فریدون در مذاکرات

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور صالحی و فریدون ر مذاکرات هسته ای می تواند به تیم مقابل این پیام رابرساند که ما در انجام و رسیدن به توافق خوب جدی هستیم.
نگاهی به پیام های بازگشت ظریف به وین و حضور صالحی و فریدون در مذاکرات عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور صالحی و فریدون ر مذاکرات هسته ای می تواند به تیم مقابل این پیام رابرساند که ما در انجام و رسیدن به توافق خوب جدی هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/110559.jpg نگاهی,به,پیام,های,بازگشت,ظریف,به,وین,و,حضور,صالحی,و,فریدون,در,مذاکرات Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه مذاکرات هسته ای به نقطه بسیار حساس و پایانی نزدیک شده است گفت: بدیهی است که در عمل پیچیده ترین زمان مذاکرات در باز کردن گره آخر است و این روزها این روند در حال رخ دادن است.

 وی ادامه داد: تصور می کنم بیش از 95 درصد مسایل  در مذاکرات حل شده است اما 5 درصد که بسیار حساس بوده و نیاز  به فرمول جامعی در بحث همزمانی لغو تحریم ها با امضای توافق و موارد مربوط به پروتکل الحاقی است باقی مانده است که در حال بررسی است.

نماینده مردم کاشان،آران و بیدگل در مجلس با اشاره به اینکه در باره این موضوعات گفتگوهایی بسیاری انجام شده است اظهار داشت: آقای ظریف هم برای آخرین هماهنگی ها به تهران آمد تا پیرامون موضوعات گفتگو کند تا پس از بازگشت به وین مذاکرات ادامه یابد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور صالحی و فریدون در مذاکرات هسته ای گفت:‌ با توجه به تخصص و اشراف آقای صالحی بر موضوعات فردو و نطنز و اراک به عنوان محورهای مبنایی حضور وی می تواند کمک بسیاری کند.

وی همچنین حضور فریدون را در مذاکرات در جهت انتقال نقطه نظرات رییس جمهور و چگونگی ارتباط  با وی به عنوان رییس شورای عالی امنیت ملی عنوان  کرد و در عین حال افزود: حضور این دو می تواند به تیم مقابل این پیام رابرساند که ما در انجام و رسیدن به توافق خوب جدی هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet