هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افضلی‌فرد:

بازدید از مراکز نظامی کشورمان زیاده‌خواهی است/ هیچ‌کس حق معامله در خصوص خطوط قرمز نظام را ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بازدید از مراکز نظامی کشورمان یک زیاده‌خواهی است و هیچ‌کس حق معامله در این ارتباط را ندارد چرا که این موضوع جزء خطوط قرمز نظام به شمار می‌رود.
سه‌شنبه 9 تیر 1394 ساعت 12:41
بازدید از مراکز نظامی کشورمان زیاده‌خواهی است/ هیچ‌کس حق معامله در خصوص خطوط قرمز نظام را ندارد دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بازدید از مراکز نظامی کشورمان یک زیاده‌خواهی است و هیچ‌کس حق معامله در این ارتباط را ندارد چرا که این موضوع جزء خطوط قرمز نظام به شمار می‌رود. http://cdn.icana.ir/d/019/82063.jpg بازدید,از,مراکز,نظامی,کشورمان,زیاده‌خواهی,است/,هیچ‌کس,حق,معامله,در,خصوص,خطوط,قرمز,نظام,را,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ قانون الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته‌‌ای ملت ایران از سوی رئیس مجلس به دولت گفت: همانطور که در این قانون تصریح شده تمامی تحریم‌های مالی، بانکی و اقتصادی باید در روز اول اجرای توافق لغو شود و این موضوعی است که مورد تأکید ملت ایران است.
وی افزود: بازدید از مراکز نظامی کشورمان توسط بازرسان آژانس یک زیاده‌خواهی است و در چارچوب مذاکرات نمی‌تواند قرار بگیرد و از سوی دیگر جزء خطوط قرمز نظام ماست که هیچ‌کس حق ندارد در خصوص آن معامله کند.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای نیز جزء خطوط قرمز نظام است و ما پیش از این هم مشاهده کردیم اطلاعات دانشمندان هسته‌ای ما در اختیار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار گرفته و بدین وسیله تعدادی از دانشمندان هسته‌ای ما ترور و به شهادت رسیدند.
افضلی‌فرد خاطر نشان کرد: یکی دیگر از مواردی که مجلس در تصویب این قانون بر آن تأکید داشته این است که باید توافق به تصویب شورایعالی امنیت ملی برسد و مصوبات شورایعالی امنیت ملی نیز طبق قانون اساسی باید به تأیید مقام معظم رهبری برسد.
وی در پایان گفت: تصویب قانون الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای در واقع در راستای پشتیبانی از دولت و تیم مذاکره‌کننده در عرصه مذاکرات هسته‌ای و نشان‌دهنده یکپارچگی ایران اسلامی در دفاع از دستاوردهای هسته‌‌ای است.
انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000