هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زمانی:

لغو یکباره تحریم‌ها خواسته به حق ملت ایران است/ تأکید بر تلاش مذاکره‌کنندگان برای دفاع از حقوق ملت

سرویس دیگر رسانه‌ها
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لغو یکباره تحریم‌ها خواسته به حق ملت ایران در مذاکرات است و ما از تیم مذاکره‌کننده می‌خواهیم با تمام توان از حقوق حقه ملت ایران در مذاکرات دفاع کند.
سه‌شنبه 9 تیر 1394 ساعت 15:00
لغو یکباره تحریم‌ها خواسته به حق ملت ایران است/ تأکید بر تلاش مذاکره‌کنندگان برای دفاع از حقوق ملت مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لغو یکباره تحریم‌ها خواسته به حق ملت ایران در مذاکرات است و ما از تیم مذاکره‌کننده می‌خواهیم با تمام توان از حقوق حقه ملت ایران در مذاکرات دفاع کند. http://cdn.icana.ir/d/019/78803.jpg لغو,یکباره,تحریم‌ها,خواسته,به,حق,ملت,ایران,است/,تأکید,بر,تلاش,مذاکره‌کنندگان,برای,دفاع,از,حقوق,ملت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لغو یکباره تحریم‌ها در روز اجرای توافق گفت: تحریم‌های آمریکا و اروپا علیه ملت ایران اقدام ظالمانه‌ای علیه ملت ایران است که نمایندگان ملت در مصوبه خود به حق خواستار لغو آنها شده‌اند.
وی افزود: در مورد بازرسی از مراکز نظامی نیز این مسئله جزو خطوط قرمز ماست و هرگز اجازه بازرسی از مراکز نظامی خود را به بازرسان آژانس و افرادی که صلاحیت این امر را ندارند نخواهیم داد.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه صنعت هسته‌ای در کشور ما یک صنعت نوپاست اگر بخواهیم تحقیق و توسعه را از آن بگیریم دیگر چیزی از این صنعت باقی نمی‌ماند و این جزو موارد مهمی است که باید از سوی تیم مذاکره‌کننده مد نظر قرار گیرد.
زمانی خاطرنشان کرد: خطوط قرمز که مورد تأکید رهبر انقلاب و نیز نمایندگان بوده و هست باید در مذاکرات مد نظر قرار گیرد و من ضمن حمایت از اعضای تیم مذاکره‌کننده از آنها می‌خواهم تا با تمام توان به دفاع از حقوق حقه ملت ایران بپردازند.
انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000