هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو:

پایبندی به مفاد توافق لازمه نتیجه برد برد است/در صورت زیاده خواهی طرف مقابل به مسیر گذشته باز خواهیم گشت

سرویس سیاسی
نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: در صورت نادیده گرفتن توافق ژنو از سوی طرف مقابل در مذاکرات، به مسیر گذشته که تامین کننده منافع ملی کشورمان است باز خواهیم گشت.
جمعه 12 تیر 1394 ساعت 14:01
پایبندی به مفاد توافق لازمه نتیجه برد برد است/در صورت زیاده خواهی طرف مقابل به مسیر گذشته باز خواهیم گشت نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: در صورت نادیده گرفتن توافق ژنو از سوی طرف مقابل در مذاکرات، به مسیر گذشته که تامین کننده منافع ملی کشورمان است باز خواهیم گشت. http://cdn.icana.ir/d/019/43234.jpg پایبندی,به,مفاد,توافق,لازمه,نتیجه,برد,برد,است/در,صورت,زیاده,خواهی,طرف,مقابل,به,مسیر,گذشته,باز,خواهیم,گشت Icana

ابراهیم نکو در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، احترام متقابل را لازمه ادامه مذاکرات دانست و گفت : در صورت عدم وجود چنین احترامی مذاکرات به نتیجه مطلوب نمی رسد و تصور می کنم اظهارات اخیر روحانی درباره مذاکرات، به بیانیه لوزان متمرکز است و به طرف مقابل پیغام می دهد که به چارچوب های آن بیانیه پایبند باشد.

وی پایبندی به مفاد توافق را از ملزومات نتیجه برد برد دانست و افزود: اگر روند معقولانه و براساس احترام متقابل باشد نتیجه برد برد هر دو طرف را راضی خواهد کرد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: در شرایط امروز جهانی تمام کشورها پیرو آمریکا نبوده و مستقل هستند. ماهیت رفتارهای آمریکا برای آنها مشخص شده است و در صورتی که آمریکا بخواهد مسیری غیر منصفانه در مذاکرات در پیش گیرد  و زیاده خواهی کند ایران نیز پایبندی به مذاکرات  نخواهد داشت و دوباره مسیرگذشته  را طی می کنیم و قطعا در این شرایط کشورها از آمریکا جدا شده و به ما خواهند پیوست.

نکو ایران را به اصول مذاکرات پایبند دانست و تصریح کرد:  پای میز مذاکره می رویم وتا حصول نتیجه منصفانه پیش رویم  اما اگر این اتفاق نیفتد مسیرمان بسیار متفاوت خواهد بود و با سرعت بیشتربه مسیرگذشته که تامین کننده منافع کشورمان باشد پیش خواهیم رفت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000