آغاز هفته وحدت
1394/04/13 16:30:19
سرویس استان ها
با حضور لاله افتخاری:

مشکلات روستاهای ترکمن ده، همه سین و هاجرآباد تهران بررسی شد

مسایل روستاهای، ترکمن ده، همه سین و هاجرآباد با حضور نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بررسی و مقرر شد برای حل مشکلات اهالی این روستاها کمیته ای تعیین و پس از پایان ماه مبارک رمضان مصوبات کمک به مردم این روستاها را اجرا کنند.
مشکلات روستاهای ترکمن ده، همه سین و هاجرآباد تهران بررسی شد مسایل روستاهای، ترکمن ده، همه سین و هاجرآباد با حضور نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بررسی و مقرر شد برای حل مشکلات اهالی این روستاها کمیته ای تعیین و پس از پایان ماه مبارک رمضان مصوبات کمک به مردم این روستاها را اجرا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/98568.jpg مشکلات,روستاهای,ترکمن,ده،,همه,سین,و,هاجرآباد,تهران,بررسی,شد Icana

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت گفت:ساکنان روستای همه سین طرح هادی مصوب دارند اما روستای هاجر آباد طرح هادی ندارد و مقرر شد مسئولان مربوطه با بررسی موضوع نسبت به امکان سنجی اجرای طرح هادی این روستا برای کاهش مشکلات ساکنان آن بررسی های لازم را انجام دهند.

لاله افتخاری با اشاره به اینکه موضوع راه این روستاها و ترمیم آن از دیگرمشکلات جدی اهالی این روستاها است افزود:«اداره کل راه و شهرسازی معتقد است روکش آسفالت و راه روستایی این روستاها در حوزه اختیارات شهرداری است و شهرداری نیز معتقد است اداره راه و شهرسازی مسئولیت آسفالت این راه را بر عهده دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: برای تعیین تکلیف موضوع مقرر شد اسناد و مدارک مربوط به این موضوع در نشست مشترک مسئولان شهرداری و راه و شهرسازی بررسی و هر 2 دستگاه به صورت مشترک برای حل مشکل اقدام کنند.

ایجاد ایستگاه آتش نشانی درشهرک زیتون وافزایش خدمات آبرسانی به اهالی روستاهای هاجر آباد، همه سین و ترکمن ده که در حاشیه منطقه 13 تهران قرار دارند از محورهای دیگر این نشست بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet