هدر اصلی
1394/04/15 09:13:00
سرویس اقتصادی
فولادگر مطرح کرد:

رقابت‌پذیری صنعت با افزایش بهره‌وری و استفاده از فناوری‌های جدید/ روز صنعت به همایش ختم نشود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزایش بهره‌وری و استفاده از فناوری‌های جدید را منتهی به رقابت‌پذیری صنعت دانست و گفت: همین‌که در یک هفته در سال همایش های مربوط به صنعت و معدن برگزار می شود، یعنی صنعت فراموش نشده، اما موضوع حائز اهمیت، یافتن راهکارهای منطقی به منظور رفع مشکلات است.
رقابت‌پذیری صنعت با افزایش بهره‌وری و استفاده از فناوری‌های جدید/ روز صنعت به همایش ختم نشود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزایش بهره‌وری و استفاده از فناوری‌های جدید را منتهی به رقابت‌پذیری صنعت دانست و گفت: همین‌که در یک هفته در سال همایش های مربوط به صنعت و معدن برگزار می شود، یعنی صنعت فراموش نشده، اما موضوع حائز اهمیت، یافتن راهکارهای منطقی به منظور رفع مشکلات است. https://cdn.icana.ir/d/019/52636.jpg رقابت‌پذیری,صنعت,با,افزایش,بهره‌وری,و,استفاده,از,فناوری‌های,جدید/,روز,صنعت,به,همایش,ختم,نشود Icana

حمیدرضا فولادگر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،گفت:برگزاری همایش‌های روز صنعت و معدن به دلیل مرور مشکلات صنعتگران،اقدام مثبتی است،اما نباید این روز تنها به همایش و مراسم محدود شود،بلکه باید در این جلسات به فکر راهکارهای عملی برای رفع مشکلات بود.

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی افزود:همین‌که دریک هفته درسال همایش های مربوط به صنعت و معدن برگزار می شود، یعنی صنعت فراموش شده نیست، اما موضوع حائز اهمیت، یافتن راهکارهای منطقی به منظور رفع مشکلات است.

 

هرسال باید گزارشی از اقدامات برای رفع مشکلات صنعت ارایه شود

وی تصریح کرد: همچنین نباید در بزرگداشت ها و همایش های سالانه بصورت کلیشه ای،مشکلات تکراری مطرح شوند،بلکه در جلسات هرسال باید گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای رفع مشکلات ارایه شود.


بزرگ ترین مشکل نبود برنامه استراتژی توسعه صنعت

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس بزرگ‌ترین مشکل صنعت را نبود برنامه استراتژی توسعه صنعت عنوان کرد و افزود:خوشبختانه این استراتژی اکنون تهیه شده و ابلاغ آن تا حدی خلع های موجود را رفع می کند.

این نماینده مردم درمجلس نهم ادامه داد:همچنین موضوع دیگربحث وجود موانع درمسیر تولید است که امیدواریم با ابلاغ لایحه رفع موانع تولید،مشکلات موجود در مسیر تولید برچیده شوند.

نماینده مردم اصفهان درمجلس بیان کرد:همچنین موضوع دیگر ضرورت بهبود فضای کسب و کار است که باید در راستای بهبود آن تلاش کرد و درکل می توان با افزایش بهره وری و استفاده ازفناوری های جدید،صنعت کشور را رقابت پذیر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet