آغاز هفته وحدت
1394/04/13 10:00:24
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

اکنون زمان انتقاد به مذاکره‌کنندگان نیست/ یا‌توافق‌خوب می‌کنیم،‌یا‌هیچ‌توافقی‌نمی‌کنیم

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه امیدوار است مذاکرات به توافق خوب منتهی شود، گفت: دلواپسان به دنبال تخریب و قطع مذاکره نیستند آنها خواهان حفظ دستاوردهای هسته‌ای هستند.
اکنون زمان انتقاد به مذاکره‌کنندگان نیست/ یا‌توافق‌خوب می‌کنیم،‌یا‌هیچ‌توافقی‌نمی‌کنیم نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه امیدوار است مذاکرات به توافق خوب منتهی شود، گفت: دلواپسان به دنبال تخریب و قطع مذاکره نیستند آنها خواهان حفظ دستاوردهای هسته‌ای هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/110335.jpg اکنون,زمان,انتقاد,به,مذاکره‌کنندگان,نیست/,یا‌توافق‌خوب,می‌کنیم،‌یا‌هیچ‌توافقی‌نمی‌کنیم Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ادامه داشتن مذاکرات در اتریش تاکید کرد: دعا می کنیم عزیزان مان در وین توافق خوب داشته باشند. این روزها باید با روحیه دادن به تیم  مذاکره کننده کمک کرد تا توافق خوب حاصل شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به انتقادها و مخالفت های داخلی در زمینه مذاکرات هسته ای عنوان کرد: اکنون زمان انتقاد و خالی کردن دل مذاکره کنندگان نیست. این روزها باید با حمایت از آنها، روحیه تیم را بالا برد تا با اقتدار در مقابل گروه 5+1 به موفقیت دستیابند.

وی در ادامه تاکید کرد که منتقدان به دنبال تخریب تیم مذاکره کننده نیست و گفت: دلواپسان قرضی خاصی از انتقاد ندارند. آنها می خواهند دستاوردهای هسته‌ای جمهوری اسلامی محفوظ بماند.

این نماینده به منتقدان توصیه کرد که این چند روز باید تمرکز روی این باشد که مذاکره کنندگان توافقی را امضا کند که مطابق منافع ملی ایران باشد. نه اینکه آنها را نقد یا تخریب کرد.

حقیقت پور عنوان کرد: من مطمئن هستم که مذاکره کنندگان ایرانی در امضای توافق حتما خطوط مد نظر مقام معظم رهبری، مجلس و مردم را مد نظر قرار خواهد گرفت. پس جای نگرانی وجود ندارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: دلواپسی برخی دوستان از روی دلسوزی برای نظام است نه از روی کارشکنی. من آنها را از نزدیک می شناسم در واقع بحث شان تخریب و بهم زدن مذاکرات نیست آنها هم می‌خواهند از گفت و گو و  مذاکرات توافق خوب  حاصل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet