آغاز هفته وحدت
1394/04/13 14:18:33
سرویس اجتماعی
پیرموذن انتقاد کرد:

آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان منجر به بروز سرطان در مغان شده است

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس از آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان انتقاد کرد و گفت: این آلودگی باعث شده سرطان در مغان سالانه هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند.
آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان منجر به بروز سرطان در مغان شده است سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس از آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان انتقاد کرد و گفت: این آلودگی باعث شده سرطان در مغان سالانه هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/73978.jpg آلودگی,صنعتی,رود,ارس,توسط,ارمنستان,منجر,به,بروز,سرطان,در,مغان,شده,است Icana

کمال‌الدین پیرموذن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن ابراز نگرانی نسبت به آلودگی صنعتی رود ارس، افزود: متاسفانه فاضلاب نیروگاه اتمی و کارخانه آلومینیوم ارمنستان مستقیما به رودخانه ارس سرازیر می‌شود که این امر باعث شده سرطان در مغان سالانه هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت رسیدگی به وضعیت آلودگی صنعتی رود ارس، ادامه داد:‌ از عموم صاحب منصبان ذی‌ربط کشور درخواست دارم در اسرع وقت از هر اهرم ممکنه قاطعانه برای برخورد با این فاجعه زیست محیطی و انسانی استفاده کرده و آن را پایان دهند.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع در قالب کنسرسیوم سه جانبه ایران، آذربایجان و ارمنستان قابل رسیدگی و چاره‌سازی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet