هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیرموذن انتقاد کرد:

آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان منجر به بروز سرطان در مغان شده است

سرویس اجتماعی
سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس از آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان انتقاد کرد و گفت: این آلودگی باعث شده سرطان در مغان سالانه هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند.
شنبه 13 تیر 1394 ساعت 14:18
آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان منجر به بروز سرطان در مغان شده است سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس از آلودگی صنعتی رود ارس توسط ارمنستان انتقاد کرد و گفت: این آلودگی باعث شده سرطان در مغان سالانه هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند. http://cdn.icana.ir/d/019/73978.jpg آلودگی,صنعتی,رود,ارس,توسط,ارمنستان,منجر,به,بروز,سرطان,در,مغان,شده,است Icana

کمال‌الدین پیرموذن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن ابراز نگرانی نسبت به آلودگی صنعتی رود ارس، افزود: متاسفانه فاضلاب نیروگاه اتمی و کارخانه آلومینیوم ارمنستان مستقیما به رودخانه ارس سرازیر می‌شود که این امر باعث شده سرطان در مغان سالانه هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت رسیدگی به وضعیت آلودگی صنعتی رود ارس، ادامه داد:‌ از عموم صاحب منصبان ذی‌ربط کشور درخواست دارم در اسرع وقت از هر اهرم ممکنه قاطعانه برای برخورد با این فاجعه زیست محیطی و انسانی استفاده کرده و آن را پایان دهند.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع در قالب کنسرسیوم سه جانبه ایران، آذربایجان و ارمنستان قابل رسیدگی و چاره‌سازی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000