خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/13 15:48:25
سرویس فرهنگی

هیچکدام از پرسنل کتابخانه مجلس اخراج نشده‌اند

هیچکدام از پرسنل کتابخانه مجلس شورای اسلامی با هیچ پست یا سمتی از کار اخراج نگردیده‌اند.
هیچکدام از پرسنل کتابخانه مجلس اخراج نشده‌اند هیچکدام از پرسنل کتابخانه مجلس شورای اسلامی با هیچ پست یا سمتی از کار اخراج نگردیده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/104628.jpg هیچکدام,از,پرسنل,کتابخانه,مجلس,اخراج,نشده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،در پی انتشار خبر «اخراج 48 نفر از کارکنان کتابخانه مجلس» در برخی رسانه‌ها، روابط عمومی کتابخانه ، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب خبر مذکور آن را یک شیطنت رسانه‌ای و فضاسازی منفی تبلیغاتی برشمرد.

در اطلاعیه این مجموعه فرهنگی، تاریخی و پژوهشی کشور آمده است: موضوع اخراج یا تعدیل 48 نفر از پرسنل و نیروهای متخصص و یا خبره و نخبه و یا حتی کارشناس، خلاف واقع بوده و صحت ندارد و این افراد هیچگاه در استخدام و یا هرگونه تعهد خدمتی دیگری در کتابخانه مجلس شورای اسلامی نبوده‌اند و تنها تعدادی از نیروها که به جهت انجام برخی پروژه‌های فرهنگی و اسنادی به کار گرفته شده بودند، به دلیل پایان یافتن کار و ماموریت محوله با آنان تسویه حساب شده و طبیعی است که موضوع قرارداد و پیمان امضا شده در مهلت مقرر خاتمه می‌یابد و هیچکدام از طرفین ، تعهد و یا مسئولیتی در قبال ادامه کار و یا پروژه جدید نخواهند داشت.

آنچه اتفاق افتاده براساس قرارداد امضا شده و طبق ضوابط قانونی بین طرفین با زمان معین یا مشخص و ماموریت تعیین شده بوده و به طور طبیعی در وقت مقرر پایان یافته تلقی می‌گردد که در اسناد این قرارداد  موجود می‌باشد.

نکته دیگر اینکه مدت قرارداد تا پایان تیرماه بوده است که در پیمان‌نامه تصریح شده و از قبل این موضوع به افراد اعلام شده بود و حقوق قانونی آنان نیز به طول کامل پرداخت شده و در حال حاضر نیز مطالبه و یا معوقه خاصی در این میان باقی نمانده است.

لذا اظهار می‌دارد در موضوع یاد شده هیچ رفتار مغایر با اخلاق اداری و یا روابط شغلی انجام نگرفته و این اتفاق بر مبنای ضوابط اداری یعنی پایان یافتن پروژه تعریف شده و مصوب بوده است.

بدیهی است در صورت نیاز به استخدام و یا به‌کارگیری و جذب افراد، براساس قانون از بین واجدین شرایط صورت می‌پذیرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet