هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدی:

وام ازدواج به هر نفر 10 میلیون تومان افزایش یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: منابع قرض‎الحسنه تخصیص یافته به امر ازدواج جوانان توسط برخی بانک‎ها با سود 24 درصد به بخش‎های دیگر واگذار می‎شود.
شنبه 13 تیر 1394 ساعت 16:04
وام ازدواج به هر نفر 10 میلیون تومان افزایش یابد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: منابع قرض‎الحسنه تخصیص یافته به امر ازدواج جوانان توسط برخی بانک‎ها با سود 24 درصد به بخش‎های دیگر واگذار می‎شود. http://cdn.icana.ir/d/019/98551.jpg وام,ازدواج,به,هر,نفر,10,میلیون,تومان,افزایش,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: ایرج عبدی اظهار کرد: وام ازدواج حداقل تسهیلاتی است که برای کمک به ازدواج جوانان داده می‎شود.
وی با بیان اینکه وام ازدواج جوانان با دو چالش روبروست، اضافه کرد: مبلغ وام ازدواج ناچیز است که با پیگیری‎های زیادی قابل وصول است و خیلی از جوانان نمی‎توانند از این وام استفاده کنند علاوه بر آن که تسهیلاتی که باید پرداخت شود از سوی بانک‎ها محقق نمی‎شود.
عبدی بیان کرد: با کمک بسیج دانشگاه علم و صنعت جلسه‎ای در کمیسیون اجتماعی مجلس تشکیل شد و نماینده بانک مرکزی نیز حضور داشت که از او خواسته شد نسبت به افزایش و روان‎سازی پروسه وام ازدواج اقدامات لازم صورت گیرد.
وی گفت: در صحن مجلس به رئیس جمهور تذکر دادم تا بانک مرکزی و دولت یک کار انقلابی در حوزه وام ازدواج ایجاد کنند.
نماینده مردم خرم‎آباد افزود: افزایش سن ازدواج مشکلات اجتماعی متعددی را برای جامعه ایجاد خواهد کرد.
عبدی یادآور شد: نیاز است دولت به مانند بحث حوزه سلامت در حوزه وام ازدواج جوانان منابع و راهکار لازم را ارائه و حل و فصل کنند چرا که این امر در تدبیر دولت اثر موثر خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: ورود به حوزه اجتماعی می‎تواند امتیازات لازم را برای دولت به دنبال داشته باشد.
این نماینده با انتقاد از اینکه متأسفانه منابع قرض‎الحسته تخصیص یافته به امر ازدواج جوانان توسط برخی بانک‎ها با سود 24 درصد به بخش‎های دیگر واگذار می‎شود که این امر باعث تضییع حقوق جوانان شده است، گفت: نیاز است وام ازدواج به هر نفر 10 میلیون تومان افزایش یابد.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000