هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان‌ملا خبر داد

اقدام تعاونی‌ سابق وزارت کشور به تصرف و فروش زمین در اطراف تهران

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: تعاونی‌ سابق وزارت کشور اقدام به تصرف زمین در اطراف تهران و خرید و فروش آنها کرده است.
شنبه 13 تیر 1394 ساعت 16:19
اقدام تعاونی‌ سابق وزارت کشور به تصرف و فروش زمین در اطراف تهران عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: تعاونی‌ سابق وزارت کشور اقدام به تصرف زمین در اطراف تهران و خرید و فروش آنها کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg اقدام,تعاونی‌,سابق,وزارت,کشور,به,تصرف,و,فروش,زمین,در,اطراف,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تصرف زمین‌ در اطراف تهران از سوی تعاونی‌های سابق وزارت کشور خبر داد و گفت: این تعاونی، زمین‌های متصرفه را وارد بورس‌بازی کرده و آنها را خرید و فروش می‌کند.
وی با اشاره به تأیید صحت و سقم این گزارش توسط اداره اراضی خاطرنشان کرد: پرونده‌ای در این زمینه در دادگاه در حال رسیدگی است.
یوسفیان‌ملا با ذکر این نکته که وزیر کشور و معاونان وی در تهران مستأجر هستند، گفت: باید به حال استاندار تهران اشک ریخت که جلوی زمین‌خواری‌ تعاونی سابق وزارت کشور را نمی‌گیرد.
وی اظهار داشت: عمده این زمین‌خواری در استان تهران در اطراف دماوند و کرج صورت می‌گیرد و تعاونی وزارت کشور آن را مدیریت می‌کند که فقط مساحت یک قلم آن 200 هکتار است.
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ورود یک وزارتخانه به خرید و فروش زمین را بسیار تأسف‌آور خواند و گفت: پرونده این موضوع در دادگستری هنوز مراحل اولیه را طی ‌می‌کند.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار