شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رییس کمیسیون صنایع مجلس:

از هنر برای گسترش صنعت می‌توان استفاده کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استفاده از هنر علاوه بر کمک به ارتقاء و توسعه صنعت در کشور، می‌تواند به فرهنگ‌سازی در جامعه کمک کند.
شنبه 13 تیر 1394 ساعت 16:49
از هنر برای گسترش صنعت می‌توان استفاده کرد رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استفاده از هنر علاوه بر کمک به ارتقاء و توسعه صنعت در کشور، می‌تواند به فرهنگ‌سازی در جامعه کمک کند. http://cdn.icana.ir/d/019/73681.jpg از,هنر,برای,گسترش,صنعت,می‌توان,استفاده,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: رضا رحمانی  با تاکید بر اینکه با هنر می‌توان فرهنگ‌سازی‌های مورد نیاز در صنعت را انجام داد، افزود: هنر و صنعت همیشه در ارتباط با یکدیگر بوده‌اند و نمی‌توان یکی را حذف کرد، با استفاده از هنر می‌توان درباره صنایعی که در کشور وجود دارد به مردم اطلاع رسانی کرد و بعضا آموزش‌های لازم را هم به آن‌ها داد.
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: برای مثال خیلی از مردم ما هنوز تفاوت میان سرمایه‌دار و سرمایه‌گذار را نمی‌دانند؛ در حالیکه تفاوت این دو خیلی زیاد است و با هنری مانند سینما می‌توان این آموزش‌ها را به خانه‌های مردم بُرد.
رضا رحمانی در پایان با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره‌های موضوعی مانند جشنواره فیلم صنعتی در معرفی بهترین‌های صنایع موثر است، گفت: وقتی مستند‌های صنعتی در یک جشنواره مستقل نمایش داده می‌شوند و مورد بررسی قرار می‌گیرند، می‌تواند در ارتقای صنعت مورد نظر موثر باشند و واحدهای مختلف هم درصدد ارائه بهترین‌ها برمی‌آیند.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000