آغاز هفته وحدت
1394/04/14 10:48:39
سرویس سیاسی
اسفنانی:

تیم مذاکره‌کننده حمایت نشود، طرف مقابل فشار بیشتری وارد می‌کند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به افرادی که اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده و مذاکرات مطرح می کنند توصیه کرد: اگر به صورت جدی به دنبال حفظ ارزش های انقلاب و منویات رهبری هستید باید همانگونه که رهبر انقلاب با صراحت از تیم مذاکره کننده حمایت کرده و آنها را متدین و شجاع نامیدند از تیم حمایت کنند.
تیم مذاکره‌کننده حمایت نشود، طرف مقابل فشار بیشتری وارد می‌کند عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به افرادی که اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده و مذاکرات مطرح می کنند توصیه کرد: اگر به صورت جدی به دنبال حفظ ارزش های انقلاب و منویات رهبری هستید باید همانگونه که رهبر انقلاب با صراحت از تیم مذاکره کننده حمایت کرده و آنها را متدین و شجاع نامیدند از تیم حمایت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43231.jpg تیم,مذاکره‌کننده,حمایت,نشود،,طرف,مقابل,فشار,بیشتری,وارد,می‌کند Icana

محمد علی اسفنانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص اظهارات نادرست درباره مذاکرات و تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: جمهوری اسلامی ایران در پرتو تدابیر و نصایح مقام معظم رهبری، تیمی را با تمام مشخصه های لازم تشکیل داد که در خط اول مبارزه با 1+5 که ازدشمنان درجه یک ایران هستند، قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم فریدن،‌ فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر کدام از کشورهای 1+5 به فراخور توان خود، ظلم هایی در حق جمهوری اسلامی ایران انجام دادند که از اذهان پاک نخواهد شد اما امروز ضرورت ها ایجاب کرده است که با همین دشمنان بر سر موضوع هسته ای مذاکره کنیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تیم مذاکره کننده هسته ای را در خط اول مقابله با 1+ 5 دانست و تصریح کرد:‌ افرادی که در خط اول نیستند عقبه محسوب می شوند و طبیعی است که اگراین افراد، مذاکره کنندگان را حمایت و پشتیبانی نکنند، مذاکره کنندگان نمی توانند موفق شوند و طرف مقابل فشار بیشتری به تیم مذاکره کننده وارد می کند.

اسفنانی به افرادی که اظهارات نادرست علیه تیم مذاکره کننده و مذاکرات مطرح می کنند توصیه کرد: اگر آنها به صورت جدی به دنبال حفظ ارزش های انقلاب و منویات رهبری هستند باید همانگونه که رهبر انقلاب با صراحت از تیم مذاکره کننده حمایت کرده و آنها را متدین و شجاع نامیدند از تیم حمایت کنند؛ در غیر این صورت انتقادات نابجا درمورد تیم و مذاکرات به جز آسیب زدن به مذاکرات منفعت دیگری برای کشورمان به دنبال نخواهد داشت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس خاطر نشان کرد: مسئله هسته ای در کشورمان مسئله ملی است و از این جهت هماهنگی و وحدت در این زمینه اهمیت بسیاری دارد و همه باید توجه داشته باشند که در این زمینه از رهبری تبعیت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet