آغاز هفته وحدت
1394/04/14 11:45:49
سرویس فرهنگی
گروسی:

بی‌تفاوتی هیئت مدیره سرخآبی‌ها به نقل و انتقالات، خیانت به 20میلیون هوادار است

پرونده واگذاری سرخآبی‌ها درحالی نیمه تمام و بلاتکلیف باقی مانده که هواداران ۲۰میلیون نفری این دو تیم، چشم‌انتظار و نگران، اقدامات هیئت‌مدیره‌‌ای که خود را ماندگار نمی‌بینند، رصد می‌کنند. این روزها که بازار نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر بسیار داغ شده، پرسپولیس مدیرعامل ندارد و مدیرعامل استقلال بار دوشغله بودن را بر دوش می‌کشد.
بی‌تفاوتی هیئت مدیره سرخآبی‌ها به نقل و انتقالات، خیانت به 20میلیون هوادار است پرونده واگذاری سرخآبی‌ها درحالی نیمه تمام و بلاتکلیف باقی مانده که هواداران 20میلیون نفری این دو تیم، چشم‌انتظار و نگران، اقدامات هیئت‌مدیره‌‌ای که خود را ماندگار نمی‌بینند، رصد می‌کنند. این روزها که بازار نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر بسیار داغ شده، پرسپولیس مدیرعامل ندارد و مدیرعامل استقلال بار دوشغله بودن را بر دوش می‌کشد. https://cdn.icana.ir/d/019/92652.jpg بی‌تفاوتی,هیئت,مدیره,سرخآبی‌ها,به,نقل,و,انتقالات،,خیانت,به,20میلیون,هوادار,است Icana

به گزارش خانه ملت٬ گویا برخلاف سال‌های گذشته این بار از رفت و آمدهای بازیکنان بزرگ در باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس خبری نیست و هیأت مدیره هر دو باشگاه هم که نمی‌دانند تا چه زمانی بر صندلی‌هایشان خواهند نشست رغبت چندانی برای خرید ستارگان و تغییرات مهم در تیم‌هایشان نشان نمی‌دهند.

هرچند که قرار بود تکلیف واگذاری این دوباشگاه پیش از شروع لیگ روشن شود اما به نتیجه نرسیدن مزایده‌ها باعث شد که سرخآبی‌ها همچنان در سرگردانی باقی بمانند.

اما از طرفی برخلاف آن‌چه که درخصوص اداره این باشگاه‌ها با استفاده از اسپانسر تا به نتیجه رسیدن مزایده گفته می‌شد، چنین چیزی نیز محقق نشده و مشکلات سرخآبی‌ها همچنان به قوت خود باقی ماند.

حال خریدهای نه چندان مناسب استقلال و پرسپولیس و بی‌تفاوتی هیأت مدیره هر 2 باشگاه داد هواداران را درآورده و هنوز هم جواب قانع کننده‌ای به طرفداران میلیونی این باشگاه‌ها داده نشده است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره این باشگاه‌ها به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: هیأت مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس باید با تمام وجود تلاش کنند که نقل و انتقالات در خور و شأن این باشگاه‌ها باشد و این که نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشند از لحاظ انسانی و اخلاقی کار درستی نیست.

حسین گروسی اضافه کرد: اعضای هیأت مدیره سرخآبی‌ها باید احساس مسئولیت کنند و مدنظر داشته باشند که اتفاقاتی که در شرایط کنونی رخ می‌دهد اثراتش سال‌های سال بر باشگاه خواهد ماند؛ ضمن آنکه به این نکته توجه کنند که اگر باشگاه‌ها واگذار شوند مسلما هر شخص و سازمانی به دنبال کار با هیأت مدیره کاربلد و مسئولیت‌پذیر است و اگر اکنون کارشان را به درستی انجام دهند،‌خواهند توانست در سمت خود باقی بمانند.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس نهم افزود: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس 15٬ تا 20میلیون نفر هوادار دارند که همه اتفاقات باشگاه‌ها آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و بنابراین، نباید این خیل عظبم هواداران از نظر روحی و مسائل اجتماعی آسیب ببینند.

دعوت از کارشناسان داخلی و خارجی برای حل مشکل خصوصی‌سازی سرخآبی‌ها

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درمورد راهکار حل مشکل این باشگاه‌ها اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان و حتی سازمان خصوصی‌سازی باید کار کارشناسی درباره این باشگاه‌ها انجام دهند و از کارشناسان داخلی و خارجی دعوت کنند تا از تجارب آن‌ها دراین‌باره استفاده شود و یک نتیجه مناسب حاصل شود.

گروسی اضافه کرد: اگر قرار به برگزاری دوباره مزایده‌ است باید هرچه سریعتر انجام شود زیرا مزایده این باشگاه‌ها، واگذاری یک کالا نیست بلکه خیلی حساس است و باید دقت لازم روی آن صورت گیرد تا خدمتی شایسته به این خیل هوادارانی که عاشقانه تیم‌هایشان را حمایت می‌کنند٬ صورت گیرد.

اداره سرخآبی‌ها با اسپانسر به همراهی وزارت ورزش و مجموعه‌های مرتبط نیاز دارد

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس درباره اداره سرخآبی‌ها با اسپانسر تا زمان واگذاری بیان داشت: درحال حاضر خیلی از مجموعه‌های بزرگ در دنیا اسپانسر دارند و بدون این‌که شخصی این مجموعه‌ها خریداری کرده باشد دارای حامی مالی هستند؛ شرکت‌ها بهتر است به جای هزینه‌های هنگفتی که صرف تبلیغات می‌کنند، آن را در ورزش خرج کنند؛ البته این موضوع  به یک مدیریت درست نیاز دارد تا اسپانسرها جذب شوند و وزارت ورزش و مجموعه‌های مرتبط هم باید همراهی و همکاری‌های لازم را داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet