هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

لغو تحریم‌ها پس از «راستی‌آزمایی» مورد پذیرش ایران قرار نمی‌گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: موکول شدن لغو تحریم‌ها به پس از به اصطلاح «راستی‌آزمایی» به هیچ وجه مورد پذیرش کشورمان قرار نخواهد گرفت.
یکشنبه 14 تیر 1394 ساعت 11:15
لغو تحریم‌ها پس از «راستی‌آزمایی» مورد پذیرش ایران قرار نمی‌گیرد نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: موکول شدن لغو تحریم‌ها به پس از به اصطلاح «راستی‌آزمایی» به هیچ وجه مورد پذیرش کشورمان قرار نخواهد گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg لغو,تحریم‌ها,پس,از,«راستی‌آزمایی»,مورد,پذیرش,ایران,قرار,نمی‌گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی درباره علت پافشاری ایران بر ضرورت لغو تحریم‌ها در روز اجرای توافق هسته‌ای گفت:‌ با توجه به تجربه‌ سال‌های گذشته و عملکرد آژانس می‌توان مطمئن بود که آنچه از سوی طرف غربی راستی‌آزمایی ایران خوانده می‌شود مسیر توافق را طولانی می‌کند.
وی با تأکید بر غیر قابل اعتماد بودن آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به‌واسطه عملکرد گذشته‌اش در قبال کشورمان خاطرنشان کرد:‌ موکول شدن لغو تحریم‌ها به پس از راستی‌آزمایی و اینکه طرف مقابل بخواهد لغو تحریم‌ها را به طور مرحله‌ای اجرا کند به هیچ وجه مورد پذیرش کشورمان قرار نخواهد گرفت.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه هدف ایران از مذاکرات لغو و نه تعلیق تحریم‌ها است گفت: ایران فریب تغییر ادبیات و تغییر تاکتیک طرف غربی را در مذاکرات نخواهد خورد.
انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000