ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/14 12:54:00
سرویس سیاسی
گروسی:

تبعیت از رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای تکلیف است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس گفت: باید به تبعیت از رهبری و حمایت ایشان از تیم مذاکره کننده هسته ای به دنبال دستیابی به توافق خوب باشیم،توافقی که برد برد بوده و به نفع کشورمان و ۱+۵ باشد.
تبعیت از رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای تکلیف است عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس گفت: باید به تبعیت از رهبری و حمایت ایشان از تیم مذاکره کننده هسته ای به دنبال دستیابی به توافق خوب باشیم،توافقی که برد برد بوده و به نفع کشورمان و 1+5 باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/98731.jpg تبعیت,از,رهبری,در,حمایت,از,تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای,تکلیف,است Icana

حسین گروسی در گفتگو با خبرنگارسیاسی خانه ملت،درباره اظهارات نادرست و تخریبی علیه تیم مذاکره کننده و مذاکرات هسته ای گفت: اظهارنظر کردن در مسایل باید کارشناسی باشد و در زمینه مذاکرات هسته ای نیز رهبری چارچوب ها را مشخص کرده اند و مجلس هم در این راستا نظارت داشته و در جلسات غیر علنی تیم مذاکره کننده گزارش های لازم را دریافت می کند.

نماینده مردم شهریار در مجلس در عین حال تصریح کرد: اما آن چیزی که امروز ممکن است اثر منفی در مذاکرات داشته باشد برخی اظهارات نسنجیده و نادرست است. همانطور که مصوبات سنا اثر منفی در دنیا گذاشت و همه متوجه ایجاد محدودیت هایی از سوی آمریکا شدند ما هم نباید طوری حرکت کنیم که دنیا تصور کند در داخل کشورمان برخی درصدد ایجاد مانع در مسیر مذاکرات هستند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس تاکید کرد: باید به تبعیت از رهبری و حمایت ایشان از تیم مذاکره کننده هسته ای به دنبال دستیابی به توافق خوب باشیم،توافقی که برد برد بوده و به نفع کشورمان و 1+5 باشد.

به گفته وی هر گونه اظهارنظری در داخل کشورمان که موجب شود دیدگاه منفی در مجامع جهانی علیه کشورمان ایجاد شود مطلوب نیست.همانطور که موضع گیری سنا در مذاکرات موجب شد دیگران آمریکا را زیاده خواه بدانند ما نیز باید در نظر داشته باشیم که زیاده خواهی از هر طرفی که باشد مطلوب نیست.

گروسی با اشاره به اینکه ‌ما به دنبال توافق خوب هستیم و نه زیاده خواهی اظهار داشت: باید دقت کنیم اظهاراتمان منطقی،عقلانی و مطابق با فرمایشات و موضع گیری های رهبری باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet