هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

وزارت علوم با مسببان ظلم به دانشجویان بورسیه‌ برخورد کند/ انتشار اسامی کلاهبرداری بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ از وزارت‌ علوم انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با تخلفی که منجر به اجحاف در حق دانشجویان نخبه کشور شد،‌ برخورد کند.
یکشنبه 14 تیر 1394 ساعت 11:36
وزارت علوم با مسببان ظلم به دانشجویان بورسیه‌ برخورد کند/ انتشار اسامی کلاهبرداری بود عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ از وزارت‌ علوم انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با تخلفی که منجر به اجحاف در حق دانشجویان نخبه کشور شد،‌ برخورد کند. http://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg وزارت,علوم,با,مسببان,ظلم,به,دانشجویان,بورسیه‌,برخورد,کند/,انتشار,اسامی,کلاهبرداری,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره غلط بودن شیوه طرح موضوع بورسیه‌ها و ظلمی که در این راستا به بسیاری از دانشجویان شد، گفت:‌ کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی چندی قبل پس از بررسی پرونده بورسیه‌ها اعلام کرد تخلفی صورت نگرفته است.
وی با تأکید بر اینکه طرح موضوع بورسیه‌ها در آستانه استیضاح وزیر سابق علوم در حقیقت یک کلاهبرداری برای تحت‌الشعاع قرار دادن مسئله افت علمی دانشگاه‌ها به‌عنوان یکی از محورهای استیضاح فرجی دانا بود، خاطرنشان کرد: مجلس در این مورد به وظیفه خود عمل کرد و توصیه ما به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هم این است که به وظیفه‌اش در قبال ستمی که به فرزندان این ملت در جریان پرونده بورسیه‌ها رفت عمل کند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:‌ حال که مقام معظم رهبری هم از اشتباه بزرگ رخ داده در امر انتشار اسامی بورسیه‌ها انتقاد کردند، از وزارت‌ علوم انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با تخلفی که منجر به اجحاف در حق دانشجویان نخبه کشور شد،‌ برخورد کند.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار