آغاز هفته وحدت
1394/04/14 14:54:04
سرویس سیاسی
محسنی ثانی:

پایداری تیم مذاکره کننده در مقابل زیادی خواهی غرب/ منتقدان سخنان رهبری را مدنظر قرار دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه سخنان اخیر رهبری در دیدار با مسئولان نظام فصل الخطاب بود، تاکید کرد: مذاکره کنندگان ایران با پافشاری بر اصول نظام جمهوری اسلامی در مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستادند.
پایداری تیم مذاکره کننده در مقابل زیادی خواهی غرب/ منتقدان سخنان رهبری را مدنظر قرار دهند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه سخنان اخیر رهبری در دیدار با مسئولان نظام فصل الخطاب بود، تاکید کرد: مذاکره کنندگان ایران با پافشاری بر اصول نظام جمهوری اسلامی در مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستادند. https://cdn.icana.ir/d/019/70160.jpg پایداری,تیم,مذاکره,کننده,در,مقابل,زیادی,خواهی,غرب/,منتقدان,سخنان,رهبری,را,مدنظر,قرار,دهند Icana

محمدرضا محسنی ثانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت تاکید کرد: تیم مذاکره کننده بر سر اصولی که نظام جمهوری اسلامی ایران بر آن تاکید دارد، ایستادگی کامل دارد .

نماینده مردم  سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: آنها به درستی از حقوق ملت ایران دفاع کرده و می کنند و همین پایداری بر اصول است که باعث ادامه دار شدن مذاکرات شده است.

وی با بیان اینکه پایداری تیم مذاکره کننده جای تقدیر دارد، عنوان کرد: مذاکره کنندگان ایران با پافشاری بر اصول نظام جمهوری اسلامی در مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستادند و اجازه ندادند درخواست های غیر منطقی در توافق اعمال شود.

این نماینده اظهار داشت: با روند و رویکردی که از مذاکره کنندگان ایرانی سراغ داریم، استکبار جهانی باید در دقایق آخر تصمیم بگیرد عقب نشینی کند و حقوق هسته ای ملت ایران را بپذیرد و یا میز مذاکره را ترک کنند.

محسنی ثانی با بیان اینکه غرب باید حقوق هسته ای ایران را قبول کند، تاکید کرد: اگر غرب میز مذاکره را ترک وبر زیادی خواهی خود پافشاری کند، ایران با سرعت و توانا بالا مراحل پیشرفت هسته‌ای را طی خواهد کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به دیدار اخیر مسئولان نظام با مقام معظم رهبری، گفت: در آن دیدار ایشان سخنانی قاطع و شفافی در زمینه مذاکرات و تیم ایرانی داشتند که اعتقاد دارم آن صحبت ها برای تمام مسئولان داخلی از موافق و مخالف مذاکرات فصل الخطاب بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: در شرایطی که مذاکرات رو به پایان است، منتقدان باید سخنان رهبری را راه خود قرار دهند و با مدنظر قرار دادن صحبت های ایشان،به تیم مذاکره کننده در رسیدن به توافق خوب کمک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet