هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

فیاضی: روز قدس روز مقابله با زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این که روز قدس وجه مشترکی برای مقابله با زیاده خواهی‌های رژیم صهیونیستی است گفت: ملت ایران برای اینکه همپیمانان رژیم صهیونیستی در مذاکرات ناکام شوند باید در این مراسم مواضع خود را شفاف بیان کنند.
یکشنبه 14 تیر 1394 ساعت 12:50
فیاضی: روز قدس روز مقابله با زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی است یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این که روز قدس وجه مشترکی برای مقابله با زیاده خواهی‌های رژیم صهیونیستی است گفت: ملت ایران برای اینکه همپیمانان رژیم صهیونیستی در مذاکرات ناکام شوند باید در این مراسم مواضع خود را شفاف بیان کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/43353.jpg فیاضی:,روز,قدس,روز,مقابله,با,زیاده‌خواهی‌های,رژیم,صهیونیستی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه روز قدس نماد مقابله مردم مظلوم فلسطین با پدیده شومی به نام اسراییل است گفت: روز قدس روز فریاد و دفاع ازمردم مظلوم فلسطین و تمامیت این سرزمین است که از صهیونیست‌ها رنج می‌برد و امیدواریم مردم با حضور در این مراسم مانند گذشته نشان دهند که از مردم فلسطین حمایت می‌کنند.
نماینده مردم نور و محمود آباد با اشاره به همزمانی این مراسم با انجام مذاکرات اظهار کرد: البته در مذاکرات یک طرف قضیه اسراییلی ها هستند و صهیونیست‌ها به شدت دراین مورد فعالیت می‌کنند تا جمهوری اسلامی ایران را دچار بحران کنند.
این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: روز قدس وجه مشترکی برای مقابله با اسراییل و زیاده خواهی‌های این رژیم غاصب است که از ظرفیت خود امروز در مذاکرات هم استفاده می‌کند.
فیاضی خاطرنشان کرد: بنابراین ملت ایران با حضور خود در مراسم راهپیمایی روز قدس باید اسراییل و همپیمانان آن در مذاکرات را ناکام گذارند و مواضع خود را به طور شفاف بیان کنند.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار