هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده تهران:

یکپارچگی بی‌نظیری در حمایت از تیم هسته‌ای در کشور وجود دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکپارچگی بی‌نظیری در حمایت از تیم هسته‌ای در کشور وجود دارد و این یکپارچگی چیزی است که در تیم مقابل مشاهده نمی‌شود.
یکشنبه 14 تیر 1394 ساعت 14:27
یکپارچگی بی‌نظیری در حمایت از تیم هسته‌ای در کشور وجود دارد نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکپارچگی بی‌نظیری در حمایت از تیم هسته‌ای در کشور وجود دارد و این یکپارچگی چیزی است که در تیم مقابل مشاهده نمی‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/43010.jpg یکپارچگی,بی‌نظیری,در,حمایت,از,تیم,هسته‌ای,در,کشور,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: حسین نجابت اظهار کرد: در طرف مقابل ایران چندصدایی و تضارب وجود دارد و می‌بینیم که کنگره آمریکا ساز خود را می‌زند و دولت طور دیگری صحبت می‌کند و همین تقابل در مورد سایر کشورها نظیر فرانسه و انگلیس نیز وجود دارد.
وی افزود: ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم و از آنها حمایت می‌کنیم و اگر نقطه نظر و صحبتی در مورد مذاکره کنندگان و توافق می‌شود باعث بالا رفتن قدرت چانه‌زنی است و ما به طور آشکار می‌بینیم که طرف‌های غربی عقب‌نشینی کرده‌اند.
این عضو کمیسیون انرژی در پایان تأکید کرد: قدرت‌های جهانی در مقابل ایران در حال کوتاه آمدن‌ هستند و حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای این قدرت را در مذاکره کنندگان ما ایجاد کرده است.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000