خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/15 15:12:31
سرویس سیاسی
اسماعیلی عنوان کرد:

لزوم همدلی و همزبانی در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده تا کنون به خوبی در مقابل زیاده خواهی طرف مقابل ایستادگی کرده است گفت: همدلی و همزبانی در زمینه حمایت از تیم ضروری است.
لزوم همدلی و همزبانی در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده تا کنون به خوبی در مقابل زیاده خواهی طرف مقابل ایستادگی کرده است گفت: همدلی و همزبانی در زمینه حمایت از تیم ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/43045.jpg لزوم,همدلی,و,همزبانی,در,حمایت,از,تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای Icana

محمد اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده تا کنون براساس چارچوب های تعیین شده و رعایت خطوط قرمز پیش رفته است افزود: این تیم به خوبی در مقابل زیاده خواهی طرف مقابل ایستادگی کرده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس ادامه داد: رهبری بارها و اخیرا نیز در دیدار با مسوولان نظام تیم مذاکره کننده را مورد حمایت قرار دادند و دیگران نیز باید همین روش را در پیش بگیرند و از ایشان تبعیت کنند.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس در عین حال تصریح کرد:‌ البته حمایت از تیم به معنای عدم انتقاد نیست و انتقاد سازنده در هر موضوعی اشکالی ندارد اما نباید جنبه تخریبی داشته و تیم مذاکره کننده را تضعیف کند.

اسماعیلی تمام مردم و گروهها را به حمایت از تیم مذاکره کننده توصیه کرد و افزود: این تیم زحمات خود را کشیده و کارش را انجام داده است و نتیجه آن چندان مهم نیست،بلکه آنچه اهمیت دارد این است که همه با هم مسیری را در زمینه مذاکرات و رسیدن به یک هدف طی کرده ایم و اگر نتیجه ای هم به دست نیامد اشکالی ندارد.

وی با اشاره به اینکه موضوع مذاکرات هسته ای ملی است و همه باید همدل و همزبان بوده و برای رسیدن به نتیجه با قدرت پیش روند گفت: از این جهت هماهنگی و نظر واحد در این ارتباط اهمیت بسیاری دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس معتقد است در شرایطی که نبرد دیپلماتیک میان ایران و 1+ 5 در جریان است منطق به لزوم حمایت از تیم مذاکره کننده و مذاکرات که در چارچوب منافع ملی است حکم می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet