آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

قاضی‌پور: نتیجه مذاکرات تاثیری بر حضور مردم در روز قدس ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه مثبت یا منفی مذاکرات هسته‌ای هیچ تاثیری بر حضور مردم در روز قدس ندارد.
دوشنبه 15 تیر 1394 ساعت 12:22
قاضی‌پور: نتیجه مذاکرات تاثیری بر حضور مردم در روز قدس ندارد نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه مثبت یا منفی مذاکرات هسته‌ای هیچ تاثیری بر حضور مردم در روز قدس ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/65446.jpg قاضی‌پور:,نتیجه,مذاکرات,تاثیری,بر,حضور,مردم,در,روز,قدس,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: نادر قاضی‌پور با بیان این‌که «نتیجه مذاکرات هسته‌ای هیچ تاثیری بر حضور مردم در روز قدس ندارد»، افزود: از آن‌جایی‌که روز قدس مصادف با مذاکرات هسته‌ای است یقینا حضور مردم باشکوه خواهد بود تا به دنیا نشان بدهند ما امت واحد هستیم و تحریم‌ها و تهدیدها بر ما اثر ندارد.
وی با بیان این‌که «بنیانگذار روز قدس امام راحل بودند»، افزود: روز قدس اولین بار در ایران برگزار شده و نزدیک به 100 کشور این روز را گرامی داشته و راهپیمایی روز قدس را برگزار می‌کنند.
وی گفت: مردم روزه‌دار و شجاع ایران اسلامی همانند سال‌های قبل در روز قدس حضور باشکوهی خواهند داشت تا به دنیا ثابت کنند انقلاب و امام راحل روی چشم ما جای دارد و ما از ولایت فقیه دفاع کرده و وحدت در ایران زیر لوای ولایت فقیه حاکم است. با توان و تولید خود و هدایت مقام معظم رهبری بر مشکلات غالب گشته و این راه را ادامه خواهیم داد و یقینا پیروزی از آن اسلام و ایران اسلامی است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این‌که «قدس نشان دهنده قبله‌گاه اول مسلمانان است»، افزود: پیام حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به مردم فلسطین این است که آن‌ها تنها نیستند و همان‌طور که از اول انقلاب از مردم بی‌دفاع فلسطین حمایت کرده‌ایم اکنون نیز حمایت‌مان را ادامه می‌دهیم. روز قدس نشان دهنده آزاد شدن بشریت از دست صهیونیست و وحدت مسلمانان جهان، شیعه و سنی است.
وی گفت: از مردم شجاع ایران و مردم قهرمان ارومیه، پیر و جوان، شیعه و سنی، کوچک و بزرگ خواهشمندم همانند سال‌های قبل با توان و قدرت بیشتر حضور خود را در روز قدس به نمایش بگذارند تا تمام جهانیان بدانند ایران اسلامی در همسایگی با کشورهای نامن چون عراق و افغانستان یک کشور پرصلابت و قدرتمند است.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000