شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

فرهنگی: روز قدس، جلوگیری از فراموش کردن جنایات صهیونیست‌هاست

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را برای جلوگیری از فراموش کردن جنایات صهیونیست‌ها ضروری دانست.
دوشنبه 15 تیر 1394 ساعت 12:24
فرهنگی: روز قدس، جلوگیری از فراموش کردن جنایات صهیونیست‌هاست یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را برای جلوگیری از فراموش کردن جنایات صهیونیست‌ها ضروری دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/86748.jpg فرهنگی:,روز,قدس،,جلوگیری,از,فراموش,کردن,جنایات,صهیونیست‌هاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: حضور ملت‌های مختلف جهان در راهپیمایی روز قدس بیانگر این واقعیت است که در دنیای معاصر و در فضای ادعایی مبارزه با تروریسم و جنگ افروزی نباید اجازه دهیم جنایات صهیونیست‌ها با برنامه‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای آن‌ها فراموش شود.
وی افزود: هر سال حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مهم و موثر بوده و آثاری را در داخل کشور و در سطح جهانی دربر داشته است.
وی با اشاره به حضور ملت‌های مسلمان سراسر دنیا در راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: برگزاری این راهپیمایی هر ساله آثار گسترده مثبت و مفیدی داشته تا حدی که رژیم صهیونیستی را به واکنش هایی واداشته است.
این نماینده مجلس در پایان از ملت ایران خواست همانند سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس امسال نیز حضور یابند و آرمان‌های امام(ره) را زنده نگه دارند.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000