هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

ایرادات شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات را رفع می‌کنیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایرادات شورای نگهبان به طرح استانی شدن انتخابات، گفت که مجلس برای تأمین‌نظر شورای نگهبان ایرادات وارده را رفع خواهد کرد.
دوشنبه 15 تیر 1394 ساعت 15:25
ایرادات شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات را رفع می‌کنیم رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایرادات شورای نگهبان به طرح استانی شدن انتخابات، گفت که مجلس برای تأمین‌نظر شورای نگهبان ایرادات وارده را رفع خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/42731.jpg ایرادات,شورای,نگهبان,به,استانی,شدن,انتخابات,را,رفع,می‌کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس درباره استانی شدن انتخابات، گفت: ابتدا بسیاری از نمایندگان مجلس با این طرح مخالف بودند، اما موفق شدیم اکثر نمایندگان را به نسبت به این طرح قانع کنیم.
وی گفت: بعد از اعلام رسمی نظر شورای نگهبان، کمیسیون شوراها آمادگی دارد، ایرادات این شورا به طرح استانی شدن انتخابات را در کمیسیون بررسی و طرح را برای تأمین نظر شورای نگهبان مجدد به صحن علنی بفرستد.
خجسته، در پاسخ به این سؤال که با توجه به نزدیک شدن به انتخابات آتی مجلس و مخالفت شورای نگهبان با مصوبه مجلس، آیا ممکن است طرح استانی شدن انتخابات به انتخابات آتی برسد، تأکید کرد: ما تلاش خواهیم کرد تا ایرادات شورای نگهبان را رفع کنیم تا طرح در شورای نگهبان تأیید شود.
انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000