هدر اصلی
1394/04/15 16:15:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری آرانی:

حوادث منطقه اهمیت حضور در راهپیمایی روز قدس را بیشتر کرده/ داعش ادامه‌دهنده راه اسراییل است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حوادث اخیر منطقه اهمیت راهپیمایی در روز قدس را بیشتر کرده و این روز نه تنها برای مسلمانان بلکه متعلق به تمام آزادگان جهان برای اعلام انزجار از استکبار جهانی است.
حوادث منطقه اهمیت حضور در راهپیمایی روز قدس را بیشتر کرده/ داعش ادامه‌دهنده راه اسراییل است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حوادث اخیر منطقه اهمیت راهپیمایی در روز قدس را بیشتر کرده و این روز نه تنها برای مسلمانان بلکه متعلق به تمام آزادگان جهان برای اعلام انزجار از استکبار جهانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/88161.jpg حوادث,منطقه,اهمیت,حضور,در,راهپیمایی,روز,قدس,را,بیشتر,کرده/,داعش,ادامه‌دهنده,راه,اسراییل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرارسیدن روز قدس و با تاکید بر اینکه این روز نه تنها متعلق به مسلمانان بلکه متعلق به همه آزادگان و آزاد‌اندیشان جهان است، گفت: در این روز ملت‌ها انزجار خود از نظام استکباری را اعلام می‌کنند.
وی افزود: امروزه داعش عروسک خیمه‌شب‌بازی آمریکا و انگلیس و سایر مستکبرین است و این گروه تروریستی همان مسیری را در پیش گرفته که صهیونیست‌ها در دهه 1940 میلادی آغاز کرده بودند، در واقع امروزه داعش برای انحراف افکار عمومی از فلسطین در منطقه ایجاد شده و سپر بلای رژیم صهیونیستی‌ شده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: انتخاب آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام خمینی(ره) نشان دهنده فراست و زیرکی ایشان است و امروز شاهد هستیم که این روز به نماد وحدت مسلمانان و آزادگان جهان تبدیل شده است.
منصوری آرانی در پایان گفت: روز قدس امسال با توجه به تجاوزات و حوادث منطقه از اهمیت بیشتری برخوردار است و اگر چه جبهه حق و باطل در جهان وجود دارد اما حرکت‌های اخیر در سطح منطقه اهمیت حضور مسلمانان و آزادگان در راهپیمایی روز قدس را دو چندان کرده است.
انتهای پیام/
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet