هدر اصلی
1394/04/16 10:31:56
سرویس سیاسی
بروجردی مطرح کرد:

احتمال قوی حصول توافق هسته‌ای در روزهای آتی/ تمدید چند روزه مذاکرات محتمل است

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه احتمال توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ در قیاس با گذشته افزایش پیدا کرده است، گفت: در شرایط کنونی احتمال تمدید چند روزه مذاکرات هسته‌ای وین وجود دارد.
احتمال قوی حصول توافق هسته‌ای در روزهای آتی/ تمدید چند روزه مذاکرات محتمل است رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه احتمال توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 در قیاس با گذشته افزایش پیدا کرده است، گفت: در شرایط کنونی احتمال تمدید چند روزه مذاکرات هسته‌ای وین وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/74123.jpg احتمال,قوی,حصول,توافق,هسته‌ای,در,روزهای,آتی/,تمدید,چند,روزه,مذاکرات,محتمل,است Icana

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای در وین اتریش، گفت:‌ در شرایط کنونی فضای مذاکرات جدی‌تر از گذشته در حال انجام است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با توجه به اینکه در همه طرف‌های مذاکره‌کننده یک تصمیم و عزم جدی برای توافق وجود دارد، بنابر این احتمال توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 در قیاس با گذشته افزایش پیدا کرده است.

بروجردی ادامه داد: همیشه رویکرد زیاده خواهی آمریکا در کمین مذاکره قرار دارد، تا به این وسیله وضعیت مذاکرات را تغییر دهد ولی اصل توافق و دیدگاه جمهوری اسلامی ایران یک اصلی است که همه طرف‌ها آن را جدی گرفته‌اند و احتمال تحقق توافق قابل تصور است.

وی با اعلام اینکه در شرایط کنونی احتمال تمدید چند روزه مذاکرات هسته‌ای وین وجود دارد، گفت: به نظر می رسد که تمدید بلند مدت دیگر پیش روی مذاکره‌کنندگان نیست و شاید تنها مذاکرات برای چند روز تمدید شود.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه به طور حتم تیم مذاکره‌کننده کشورمان متعهد به هیچ ضرب الاجل در مذاکرات نیست، تصریح کرد: برای جمهوری اسلامی حصول و تأمین منافع ملی در جریان مذاکرات است و قطعا برای ما موضوع زمان اهمیتی ندارد و تا رسیدن به یک توافق خوب مذاکرات باید ادامه پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet